Адаптивна верстка сайту

Адаптивна верстка сайту

Сучасні реалії змушують власників сайтів замислюватися про розробку мобільного адаптивної версії свого ресурсу. Адже з кожним днем все більше користувачів переходить на компактні гаджети - планшети, смартфони. Складність розробки мобільних версій сайту криється в особливостях дозволу. Існує дуже багато мобільних пристроїв, з різними параметрами екранів, і веб-розробники фізично не можуть зверстати відповідну версію окремо під кожне пристрій. У такій ситуації нам допомагає адаптивна верстка сайтів (Київ).

Адаптивна верстка сайту - основні принципи

Адаптивна верстка це поєднання гнучких технік, що дозволяють змінювати дизайн сайту як завгодно, залежно від розміру екрана, орієнтації дисплея і платформи використовуваного девайса. Адаптивна верстка сайтів забезпечує автоматичну зміну розміщення картинки, в залежності від положення, дозволу і розмірів дисплея.

У сучасній реальності адаптивна верстка сайтів в Києві є гострою необхідністю. Версії сайту, що автоматично не підлаштовуються під мобільні пристрої, вважаються морально застарілими і користувачі часто залишають такі сайти, які не зробивши покупки або замовлення послуги. Трафік з мобільних пристроїв щорічно зростає, і власникам сайтів, маленьких і великих, обов'язково потрібно зважати на це. Відсутність адаптивної верстки сайту, що дозволяє переглядати контент на різних пристроях, призводить до втрати нових клієнтів, зниження доходів компанії.

Базові переваги адаптивної верстки сайту

Виділимо основні переваги, які дає адаптивна верстка сайтів:

  • Підвищення зручності навігації - користувач точно натискає на кнопки, йому не потрібно збільшувати масштаб сайту, щоб ввести текст;
  • Всі елементи кошика відображаються цілком - в ній зручно переглянути замовлення, відредагувати й відправити на розгляд менеджеру;
  • Економічна вигода - замовнику немає необхідності додатково оплачувати версії сайту для окремих платформ і девайсів;
  • Підвищення відсотка спонтанних покупок - смартфони та планшети завжди поруч з користувачем, і якщо на вашому сайті він знайде те, що шукав, ви отримаєте нового клієнта.

Адаптивна верстка: завжди відмінний результат

За даними досліджень західних компаній, після впровадження адаптивної верстки для мобільних пристроїв конверсія зросла від 13 до 400%.

Тому не відкладайте це поліпшення вашого проекту, а замовляйте прямо сьогодні адаптивну верстку сайту від компанії «Полюс Альфа». Досвідчені фахівці розроблять гнучкий дизайн для вашого сайту, що підвищує рівень конверсії, а відповідно і кількість покупців. 

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 голос)
Переглянути розташування на карті Google
 
×

Обговоримо Вашу ідею?