Адаптивна верстка сайту

Адаптивна верстка сайту
logo

Сучасні реалії змушують власників інтернет-магазинів замислюватися про розробку мобільного адаптивної версії свого ресурсу. Адже з кожним днем все більше користувачів переходить на компактні гаджети - планшети, смартфони. Складність розробки мобільних версій сайту криється в особливостях дозволу. Існує дуже багато мобільних пристроїв, з різними параметрами екранів, і веб-розробники фізично не можуть зверстати відповідну версію окремо під кожне пристрій. У такій ситуації нам допомагає адаптивна верстка сайтів (Київ).

Адаптивна верстка сайту - основні принципи

Адаптивна верстка в створенні сайтів на Джумла це поєднання гнучких технік, що дозволяють змінювати дизайн сайту як завгодно, залежно від розміру екрана, орієнтації дисплея і платформи використовуваного девайса. Адаптивна верстка сайтів забезпечує автоматичну зміну розміщення картинки, в залежності від положення, дозволу і розмірів дисплея.

У сучасній реальності адаптивна верстка сайтів в Києві є гострою необхідністю. Версії сайту, що автоматично не підлаштовуються під мобільні пристрої, вважаються морально застарілими і користувачі часто залишають такі сайти, які не зробивши покупки або замовлення послуги. Трафік з мобільних пристроїв щорічно зростає, і власникам сайтів, маленьких і великих, обов'язково потрібно зважати на це. Відсутність адаптивної верстки сайту-візитки, що дозволяє переглядати контент на різних пристроях, призводить до втрати нових клієнтів, зниження доходів компанії.

Базові переваги адаптивної верстки сайту

Виділимо основні переваги, які дає адаптивна верстка створенніі сайтів::

  • Підвищення зручності навігації - користувач точно натискає на кнопки, йому не потрібно збільшувати масштаб сайту, щоб ввести текст;
  • Всі елементи кошика відображаються цілком - в ній зручно переглянути замовлення, відредагувати й відправити на розгляд менеджеру;
  • Економічна вигода - замовнику немає необхідності додатково оплачувати версії сайту для окремих платформ і девайсів;
  • Підвищення відсотка спонтанних покупок - смартфони та планшети завжди поруч з користувачем, і якщо на вашому сайті він знайде те, що шукав, ви отримаєте нового клієнта.

Адаптивна верстка: завжди відмінний результат

За даними досліджень західних компаній, після впровадження адаптивної верстки для мобільних пристроїв конверсія зросла від 13 до 400%.

Тому не відкладайте це поліпшення вашого проекту, а замовляйте прямо сьогодні адаптивну верстку сайту від компанії «Полюс Альфа». Досвідчені фахівці розроблять гнучкий дизайн для вашого сайту, що підвищує рівень конверсії, а відповідно і кількість покупців. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 голос)
Переглянути розташування на карті Google
 
×

Обговоримо Вашу ідею?