Створення сайтів

Створення сайтів - це наша улюблена робота! Ось уже 13 років ми займаємося якісним створенням найрізноманітніших сайтів. Такий термін це багато чи мало? Досить, щоб отримати безцінний досвід і довіру наших клієнтів в самих різних питаннях, в тому числі, і в створенні сайтів. Наші фахівці створили сотні стабільно розвиваються web-ресурсів. Ми індивідуально підходимо до кожного замовлення і враховуємо найдрібніші побажання та всі ідеї наших клієнтів. Наші сайти прості в управлінні, зручні для користувачів і багатофункціональні. Ми відповідальні і точні, тому з нами ви отримаєте свій сайт точно в обговорений термін. І ніяких форс-мажорів!

Розкрутка сайтів

Розкрутку і просування сайтів фахівці «Полюс Альфа» роблять результативно і з легкістю. Адже ми знаємо ефективні способи просування сайтів в топові позиції пошукових систем, і ці знання ми отримали на своєму досвіді, працюючи над проектами. Ви хочете швидко підняти популярність свого інтернет-ресурсу і отримати потенційних покупців швидше за конкурентів? Тоді вам слід скористатися послугами нашої веб-студії по просуванню сайтів. Звичайно, можна створити сайт і просто чекати поки пройде час, щоб пошукові системи його помітили. Але хіба це доречно в сучасному, швидко мінливому світі? Для якісного розвитку фірми потрібно розкручувати інтернет-проект відразу ж після створення! Це дасть негайні позитивні результати! І ми, «Полюс Альфа», допоможемо вам розкрутити ваш сайт. Наша компанія - ваш надійний помічник у просуванні та розкрутці сайту.

Технічна підтримка сайтів

Технічна підтримка сайту - це один з найважливіших моментів у роботі з сайтом. Ви думаєте, що зробити і запустити сайт це вже вся технічна складова роботи над сайтом? Доведеться розповісти вам, що це не завжди так. У наш час в мережі існує настільки багато різних вірусів, що «зловити» один з них на свій сайт простіше простого і тоді адекватна робота web-ресурсу припиняється, що веде до втрат позицій сайту у видачі пошукових систем. І що робити в такому випадку? Починати пошук фахівців, які здатні усунути неполадки, а це тривалий процес з безліччю підводних каменів і можливістю потрапити на кадри з низькою кваліфікацією. Тому потрібно продумати такі моменти заздалегідь, кращим варіантом для вас стане послуга по постійній технічній підтримці вашого сайту. Регулярний моніторинг дозволяє усувати багато проблем ще в корені, на початковому етапі, що значно скорочує час непрацездатності сайту або взагалі виключає його.

З радістю повідомляємо вам, що наші клієнти, які скористалися послугою зі створення сайту в веб-студії «Полюс Альфа», отримують технічну підтримку сайту на 1 рік безкоштовно. Сьогодні ми підтримуємо більш 200 інтернет-проектів.

Web-аналітика

Що таке веб-аналітика і потрібна вона вам чи ні? Давайте поміркуємо. Подумайте, який проект буде більш успішним: той, який піддається ретельному аналізу і планування або той, який буде зроблений без абсолютно будь-яких планів, так би мовити створений в емоційному пориві на одному ентузіазмі? Висновок тут очевидний. Розуміння того, куди і з якою метою ви вкладаєте фінанси, веде до швидкозростаючою прибутку. Веб-аналітика потрібна, щоб оцінити можливості грамотного вкладення фінансів для отримання позитивних результатів. За допомогою веб-аналітики можливо зробити прогнозований розрахунок зростання прибутку від рекламних компаній, що дозволяє направляти вкладення грошей в потрібно русло. Ціна послуги не висока, якщо врахувати, що своєчасне усунення проблем і правильна організація подальших дій веде до збільшення потоку потенційних покупців, а значить, швидкому поверненню витрачених коштів. У підсумку, реклама дає позитивні результати, сайт швидше розвивається, рівень конверсії збільшується, тим самим ваш прибуток стабільно зростає.

Хостинг web-сайтів

Хостинг - це послуга з розміщення всіх файлів вашого web-ресурсу на сервері, постійно з'єднаному з мережею Інтернет. Найважливіше при виборі послуги хостингу – це якість і надійність постачальника даної послуги. «Полюс Альфа» надає своїм клієнтам надійну панель ISPmanager, яка вже багато років обслуговує безперебійну роботу тисяч інтернет-ресурсів. Для безпеки і неможливості втрати даних на сервері налаштована система бекапкопіювання, яка автоматично копіює файли сайту щодня або щомісяця. Частота бекапа налаштовується за вашим бажанням. Якість панелі управління хостингом важлива складова в створенні сайту, адже її надійність безпосередньо пов'язана з працездатністю інтернет-ресурсу. Ми надаємо надійний сервер, що гарантує нашим клієнтам безперервний хостинг.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (3 голосов)

Портфоліо наших робіт

magazin-portfolio/intels1_1510146410.jpg

Створення каталогу для компанії Intelpol

intelpol.com.ua

Деталі

individualnyy-portfolio/newwaysmnew_1502442914.jpg

Корпоративний сайт для торгово-розважального центру NEW WAY

newway.ua

Деталі

individualnyy-portfolio/kizeeva_small_1493889573.jpg

Створення сайту для фотографа Tatyana Kizeeva

kizeeva.com

Деталі

magazin-portfolio/velo_sm_1493278470.jpg

Розробка інтернет магазину для продажу велосипедів

200velo.com

Деталі

magazin-portfolio/medicomsmall_1493277662.jpg

Створення каталогу для Медіком Україна

medicom-ua.com

Деталі

magazin-portfolio/chemodan_malenkiy_1493276144.jpg

Створення інтернет магазину з продажу валіз

чемодан.kiev.ua

Деталі

individualnyy-portfolio/lyxor_small_1491991466.jpg

Корпоративний сайт для салону краси Luxor

luxor-beauty.kiev.ua

Деталі

uaindyvidualnyy/klinika-plastychnoyi-khirurhiyi-small_1488195722.jpg

Створення корпоративного сайту для клініка пластичної хірургії

certus.com.ua

Деталі

uaindyvidualnyy/personalnyy-advokat-small_1488193787.jpg

Створення корпоративного сайту "Персональний адвокат"

pa24.com.ua

Деталі

uaMahazyn/vortex_smal_1482491537.jpg

Створення сайту каталогу для Vortex Plus

vortex-plus.com

Деталі

uaindyvidualnyy/s-kupe_small_1482490231.jpg

Розробка корпоративного сайту для компанії S-Kupe

s-kupe.com

Деталі

uaindyvidualnyy/stvorennya-korporatyvnoho-saytu-dlya-dorozhnoho-yurysta-small_1478614278.jpg

Створення корпоративного сайту для дорожнього юриста

du24.com.ua

Деталі

individualnyy-portfolio/sozdanye-korporatyvnoho-sayta-dlya-orhanyzatora-vecherynok-small_1478068669.jpg

Створення корпоративного сайту для організатора вечірок

kievshow.com

Деталі

uaindyvidualnyy/stvorennya-korporatyvnoho-saytu-dlya_kaskaderiv-ico_1474287019.jpg

Створення корпоративного сайту для каскадерів

stunt-ua.com

Деталі

individualnyy-portfolio/sozdaniye_korporativnogo_sayta_dlya_salona_krasoty-ico_1467200685.jpg

Створення корпоративного сайту для салону краси

alexandraandreeva.com.ua

Деталі

Етапи розробки сайту

Зустріч

Бріф

Дизайн

Розробка

Тестування

Клієнти

Обговоримо Вашу
ідею?

Переглянути розташування на карті Google