Ось що ми пропонуємо для Вашого бізнесу

Створення сайтів

Будь-якої складності з використанням сучасних технологій.

Просування сайтів

Всі інструменти для отримання клієнтів з Інтернету в одну послугу.

Підтримка сайтів

Задіємо комплекс заходів для Вашого сайту

Портфоліо наших робіт

individualnyy-portfolio/sherwoodsm_1516972997.jpg

Forest Club Sherwood - ресторан в м. Умань

Деталі

cosmeticmarket_1521563048.jpg

Cosmetic Market

Деталі

clive_1520247227.jpg

Clive Christian в Україні

Деталі

intelpol_1521563351.jpg

Компанія Intelpol - протикрадіжні системи та обладнання

Деталі

newway_1521563641.jpg

ТРЦ NEW WAY

Деталі

individualnyy-portfolio/kizeeva_small_1493889573.jpg

Фотограф Tatyana Kizeeva

Деталі

Безкоштовно!!!
домен і хостинг

Замовте корпоративний сайт, інтернет магазин в компанії Полюс Альфа, і ми надамо Вам домен і хостинг на 1 рік у ПОДАРУНОК!

Створення сайтів

Вітаю! Як ваші успіхи в пошуках компанії по розробці сайту? Все ще в пошуках? Ну що ж! Ми Вас вітаємо! Ви нас знайшли! розташовуйтеся зручніше
і уважно читайте, чому саме нам Ви довірите створення сайту. І не просто «створення», а розробку Вашого ресурсу, який принесе Вам успіх, дохід,
впізнаваність і ... щастя! Отже, поїхали!

1. Краща команда. Так Так! Люди - це наша головна гордість. За багато років роботи наша команда змінювалася багато разів, і зараз в компанії зібрався саме той склад, який чудово виконує будь-які поставлені завдання. Кожен з нас професіонал у своїй галузі, а всі разом ми Ваша надійна опора і впевненість у завтрашньому дні на просторах інтернету!

2. Ціна. Ми займаємося цим бізнесом в Києві вже понад 15 років і реально розуміємо, що і скільки коштує на ринку послуг. Тому наші ціни є економічно обґрунтованими і максимально зручними для наших клієнтів. Ціна розробки сайту повністю відповідає реальним витратам. А наш арсенал кадрових і технічних ресурсів дозволяє недорого створити сайт будь-якого типу.

3. Комплексний підхід. Ми завжди підходимо до проекту комплексно. Розробка яскравого, змістовного та ергономічного сайту - це лише перший етап роботи! Наступним етапом буде його просування. Також наша команда пропрацює можливі варіанти розвитку Вашого проекту в мережі інтернет. І розповість, який маркетинговий хід для Вас буде найвигіднішим. Ми знаємо, як Вам потрапити в ТОП, як налаштувати рекламу (контекстна реклама, ремаркетинг) або просуватися в соцмережах.

4. Дієвий копірайтинг. Процес запуску Вашого проекту в інтернеті ніяк не може обійтися без якісного і унікального копірайтингу (наповнення). Крім наших штатних копірайтерів, з нами співпрацюють журналісти провідних друкованих видань України, тому наші тексти дивують, збуджують, продають і радують. Ми знаємо, як привернути увагу Вашого клієнта, утримати його і досягти поставленої мети.

5. Довіра наших клієнтів. Кожен наш клієнт - це, перш за все, унікальна історія, як особиста, так і бізнес розвитку. Ми зуміємо виконати Ваш проект так, щоб Ви виглядали в інтернеті дуже гідно. Навіть якщо Ваш ресурс «шаблонний», але підхід до Вас буде індивідуальний! Кожен клієнт - це довіру і ми це цінуємо. Ми контактуємо з клієнтами на кожному етапі розробки сайту, після чого ми надаємо безкоштовну технічну підтримку протягом 1 року. І Ви завжди зможете внести необхідні корективи.

читати далі
15 років на ринку
400+Створено сайтів
23+ В топі
100 % Гарантія якості

 

Безкоштовно підключимо ssl - сертифікат (https) на рік! Кому?

Нашим клієнтам, які замовили в нашій веб-студії!

Наші переваги

З 2002 року

Працюємо з 2002 року

Наш досвід роботи буде працювати на Вас! Всі отримані дослідним шляхом знання ми можемо втілити в Вашому проекті!

Офіційна робота

Офіційна робота за договорами

Ми згодні працювати чесно і нести відповідальність відповідно до підписаних договорів з нашими дорогими клієнтами.

Злагоджена команда

Злагоджена команда програмістів і дизайнерів

Для отримання найкращого результату над Вашим проектом буде працювати колектив, який розуміє один одного з півслова!

Вартість

Оптимальна вартість послуг

Ми прекрасно орієнтуємося в ціноутворенні нашої сфери, тому завжди можемо запропонувати нашим клієнтам кращу ціну!

Дизайн

Розробка унікального дизайну

Унікальний дизайн - це один з найважливіших факторів, який впливає на успішний розвиток проекту в інтернеті! Індивідуальні промальовування для наших клієнтів!

Технічна підтримка

Технічна підтримка онлайн

Ми здійснюємо технічну підтримку наших клієнтів он-лайн. Наші фахівці допоможуть в будь-якому технічному питанні по сайту!

Додаткові Послуги

Розробка сайтів в Києві - шлях до зростання і прибутку

створення сайтів

Все ще не знаєте, як зробити сайт успішним, ефективним інструментом, який підвищить Ваші доходи і позиції в бізнес середовищі? Зате це добре відомо нам, компанії «Полюс Альфа», що створила понад 400 сайтів, що приносять гідну прибуток своїм власникам. Досвід нашої роботи в цій ніші IT-технологій вже перевищив 15 років, і за такий значний період успішної роботи, нашою командою були накопичені цінні знання.

Пріоритетним напрямком нашої діяльності є розробка сайтів з нуля, а також редизайн вже існуючих інтернет -площадок.

читати далі

 

Розробка web сайтів ділиться на декілька напрямів:

  • Візитка;
  • Інтернет магазин;
  • Каталог;
  • Індивідуальний портал.

Про кожного з цих напрямків ми більш детально будемо говорити на сторінках нашого сайту.

Важливі переваги «Полюс Альфа»

Всіх власників сайтів, справжніх або майбутніх, об'єднує одна риса - уважний вибір виконавця замовлення. Отже, що може Вам запропонувати наша студія?

По-перше, це унікальне поєднання прекрасної команди професіоналів і величезного досвіду роботи. За 15 років існування нашої студії команда трохи змінювалася, але сьогодні викристалізувався саме той склад, який чудово виконує свої функції. За кожен проект приймається команда фахівців, кожен з яких любить свою роботу і знає, як її виконати найбільш кращим способом.

Доступні ціни. У формуванні вартості послуг, знову-таки, нам допомагає наш безцінний досвід. Оскільки ми точно знаємо, яка послуга у скільки оцінюється, можемо запропонувати нашим клієнтам найбільш вигідні ціни. Великий вибір технічних ресурсів дозволяє нам недорого створювати сайти будь-якого типу. Основна перевага, за яке команду «Полюс Альфа» цінують клієнти - це комплексний підхід. Ми не втрачаємо жодної дрібниці, тому ми можемо запропонувати ергономічний, яскравий і корисний для ваших клієнтів портал. За бажанням замовника на подальших етапах нами пропонується послуга «розкрутка».

У такій складній справі, як створення сайту, немає дрібниць, а тим більше, таких як наповнення - текстами, фотографіями, відео. Ми створюємо якісний і ефективний копірайт і тематичні здатні наповнити, завдяки яким, Ваш ресурс буде регулярно поповнюватися цікавими, живими текстами і візуальними складовими. Важливо розуміти, що суть індивідуального копірайтингу і контентного наповнення полягає в унікалізації ресурсу, а також в тому, щоб Ваш сайт краще індексувався пошуковими системами.

Розробка web сайтів під ключ

Для нашої студії немає нічого неможливого! За 15 років роботи на IT ринку ми напрацювали величезний досвід роботи, отримали цінні навички, які допомагають створювати проекти будь-якої конфігурації. Наші співробітники з легкістю створюють сайти на базі Joomla, Framework Yii і інших систем управління.

Ми вирішуємо будь-які проблеми з уже існуючими порталами. Якщо у Вас виникли будь-які технічні неполадки, і Ви не знаєте, як з ними впоратися - телефонуйте нам, щоб отримати консультацію, а також повноцінну технічну підтримку.

Розробка сайту під замовлення будь-якої складності нам під силу. Ми враховуємо будь-які побажання клієнта і якщо Вам потрібно в короткі терміни створити якісний ресурс, ми можемо використовувати унікальні шаблони, створені нашою студією. Більш трудомістким і креативним завданням є створення індивідуального порталу, в якому пропрацював унікальний дизайн. Це займає трохи більше часу, однак отриманий результат Вас повністю влаштує!

Тип робіт, що виконується нашою командою, підпорядкований мети, яку Ви ставите перед собою - якщо Ви тільки починаєте бізнес, доцільно замовити розробку візитки. Такий ресурс дозволяє відразу заявити про себе, знайти нових клієнтів і партнерів, з мінімальними фінансовими вкладеннями. До того ж, студія «Полюс Альфа» пропонує розробку додаткових графічних елементів і модулів, що підвищують рентабельність сайту.

У розробці інтернет магазину, зацікавлені компанії, що працюють в сфері торгівлі. Незалежно від специфіки товарів, які Ви пропонуєте клієнтам, інтернет магазин є життєво необхідним фактором для успішної роботи бізнесу. Ми, в студії «Полюс Альфа», пропонуємо своїм клієнтам створення якісного інтернет магазину, в якому усі товари представлені в найкращому вигляді. У нашому портфоліо Ви можете подивитися виконані нами роботи, які отримали схвалення від наших клієнтів і тепер успішно функціонують. Для зручності наших клієнтів ми склали пакетні пропозиції на розробку інтернет магазинів. Вибирайте будь-який з пакетів, в залежності від Ваших цілей і фінансових можливостей і Ви отримаєте найкращий результат!

Якщо Ви хочете виділитися на тлі одноманітних сайтів, схожих один на одного подібно клонам, вибирайте варіант розробки з індивідуальним дизайном. Замовляючи цю послугу, Ви отримуєте унікальні графічні елементи, промальовані на високому рівні, розробку всіх розділів «з нуля». Зовні індивідуальний інтернет-ресурс візуально відрізняється - гармонією кольору і стилю, відмінними показниками юзабіліті. При промальовуванні дизайну для індивідуального проекту наші дизайнери обов'язково враховують специфіку Вашої компанії, щоб запропонувати клієнтам ідеальний ресурс.

«Полюс Альфа» - це завжди вигідно і надійно! Розробка сайту для Вас в найкоротші терміни!

Унікальні знижки

на корпоративні сайти!

Замовити
знижки на корпоративні сайти

Етапи розробки сайту

Зустріч

Бріф

Дизайн

Розробка

Тестування

Клієнти

4.8095238095238 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.81 (21 голосов)

Наші клієнти

Останні Новини

Найтиповіші помилки при просуванні сайту через соц. мережі
Детальніше  
Що таке https протокол
Що таке https протокол і навіщо він потрібен?
Детальніше  
Основні помилки мультимовних сайтів
Основні помилки мультимовних сайтів
Детальніше  
Всі новини

Обговоримо Вашу
ідею?

Переглянути розташування на карті Google
 
×

Обговоримо Вашу ідею?