Ось що ми пропонуємо для Вашого бізнесу

Створення сайтів

Будь-якої складності з використанням сучасних технологій.

Просування сайтів

Всі інструменти для отримання клієнтів з Інтернету в одну послугу.

Підтримка сайтів

Задіємо комплекс заходів для Вашого сайту

Безкоштовно!!!
домен і хостинг

Замовте корпоративний сайт, інтернет магазин в компанії Полюс Альфа, і ми надамо Вам домен і хостинг на 1 рік у ПОДАРУНОК!

Створення сайтів

Добридень! Як ваші успіхи в пошуках компанії по розробці сайту? (В сучасних реаліях звучить як знущання) Все ще в пошуках? Ну що ж! Ми Вас вітаємо! Ви нас знайшли! Розташовуйтеся зручніше і уважно читайте, чому саме нам Ви довірите створення сайту. І не просто «створення», а розробку Вашого ресурсу, який принесе Вам успіх, дохід, впізнаваність і ... щастя! Отже, поїхали!

Ми - згуртована команда професіоналів. Люди - головна гордість і цінність нашої компанії. За довгі роки роботи наша команда багато разів змінювалася і удосконалювалася: випадкові люди йшли, приходили професіонали, які люблять свою справу. Сьогодні над створенням сайтів в нашій студії працюють фахівці, які досконально розбираються в своїй спеціалізації.

Над кожним проектом по створенню сайтів в Києві працюють програмісти, розробники, копірайтери. Залежно від особливостей проекту, створенням сайту займаються фахівці, які знають всі тонкощі даної галузі. Чи потрібен вам інтернет-магазин або маленький проект, сайт візитна картка, вони будуть розроблені з нуля за короткий період часу. Компанія «Полюс Альфа» гарантує створення сайтів в Києві максимально швидко і професійно. Якісний інтернет-магазин, онлайн вітрина або візитка - ваша опора і впевненість у розвитку бізнесу.

Професійна розробка сайтів гарантує зростання кількості відвідувачів, продажів, підвищення впізнаваності вашої компанії серед цільової аудиторії.

І ми розуміємо, що вам не терпиться дізнатися вартість створення сайту. Наша команда працює в цій сфері більше 15 років, ми реально розуміємо, скільки коштують наші послуги в даному сегменті. Тому, вартість розробки сайту економічно виправдана і максимально комфортна для Вас. Ціна створення сайту повністю відображає реальні витрати і визначається в кожному випадку індивідуально.

Великий досвід роботи, професіоналізм команди та технічні ресурси дозволяють провести розробку сайтів будь-якого типу за вигідною ціною для наших вас. Також ви завжди можуть замовити розкрутку сайту, яка допоможе зайняти і утримувати високі позиції в пошуковій видачі. Замовити розробку сайтів легко в веб-студії «Полюс Альфа» - просто залиште замовлення або зв'яжіться з нами за контактними телефонами.

Підхід до створення сайтів

Головна перевага нашої компанії в очах замовників - ми підходимо до будь-якої роботи комплексно, незалежно від її складності.

Створення сайту - складна робота, що складається з декількох етапів. Перш за все, потрібно визначити цілі, завдання, необхідні вам. Залежно від складності проекту, товарів, представлених на сайті, виконується інтернет маркетинг. Обов'язково проводиться аудит сайтів конкурентів, аналізуються всі плюси і мінуси бізнес ніші, визначається сезонність товарів або послуг. На підставі отриманої інформації, готується технічне завдання, визначається тип ресурсу - інтернет-магазин або простий онлайн каталог.

Робота по розробці сайту проводиться по приблизною схемою:

 1. Підготовка прототипу;
 2. Підготовка макета дизайну майбутнього сайту;
 3. Верстка (підготовка адаптивного варіанту);
 4. Створення сайту;
 5. Наповнення ресурсу контентом;
 6. тестування;
 7. розкрутка;
 8. Передача інтернет-магазину, онлайн вітрини замовнику.

Часто клієнти, які звертаються в нашу веб-студію, не можуть чітко сформулювати бачення майбутнього інтернет ресурсу. Тому нами проводиться ретельна підготовка, щоб визначити цілі і завдання, скласти портрет цільової аудиторії. Відштовхуючись від цих знань, набагато простіше визначити тип і підійти до розробки сайту професійно.

Ми завжди доносимо до наших клієнтів, що для працездатності сайту важлива його підтримка. Створення сайту без якісної підтримки і розкрутки, по суті - витрачені даремно гроші. Ресурс потрібно постійно наповнювати контентом, стежити за коректністю його роботи. Тому так важливо замовити комплексний підхід, який пропонує компанія «Полюс Альфа». Ви отримуєте якісну розробку сайту, повне ведення готового ресурсу, першокласний сервіс. Після створення сайту ми пропонуємо безкоштовну технічну підтримку протягом 1 року.

Співпраця з веб-студією гарантує впізнанність вашої компанії, зростання продажів, збільшення числа відвідувачів, клієнтів і покупців, популярність ваших товарів і послуг. Ціна створення сайтів обговорюється на етапі підготовки технічного завдання, залежить від особливостей вашого проекту.

Співпраця з нашим сервісом допоможе заявити про себе, привернути цільову аудиторію, потрапити в ТОП пошукової видачі. Для цього достатньо залишити замовлення на створення сайту. Чи потрібно вам замовити інтернет-магазин або невеликий інформаційний портал, ми надамо якісні послуги, технічну підтримку, допоможемо знайти відвідувачів і постійних клієнтів.

15 років на ринку
400+Створено сайтів
23+ В топі
100 % Гарантія якості

 

Безкоштовно підключимо ssl - сертифікат (https) на рік! Кому?

Нашим клієнтам, які замовили в нашій веб-студії!

Наші переваги

З 2002 року

Працюємо з 2002 року

Наш досвід роботи буде працювати на Вас! Всі отримані дослідним шляхом знання ми можемо втілити в Вашому проекті!

Офіційна робота

Офіційна робота за договорами

Ми згодні працювати чесно і нести відповідальність відповідно до підписаних договорів з нашими дорогими клієнтами.

Злагоджена команда

Злагоджена команда програмістів і дизайнерів

Для отримання найкращого результату над Вашим проектом буде працювати колектив, який розуміє один одного з півслова!

Вартість

Оптимальна вартість послуг

Ми прекрасно орієнтуємося в ціноутворенні нашої сфери, тому завжди можемо запропонувати нашим клієнтам кращу ціну!

Дизайн

Розробка унікального дизайну

Унікальний дизайн - це один з найважливіших факторів, який впливає на успішний розвиток проекту в інтернеті! Індивідуальні промальовування для наших клієнтів!

Технічна підтримка

Технічна підтримка онлайн

Ми здійснюємо технічну підтримку наших клієнтів он-лайн. Наші фахівці допоможуть в будь-якому технічному питанні по сайту!

Додаткові Послуги

Розробка сайтів в Києві - шлях до зростання і прибутку
создание сайтов

Все ще не знаєте, як зробити сайт успішним, ефективним інструментом, який підвищить Ваші доходи і позиції в бізнес середовищі? Зате це добре відомо нам, компанії «Полюс Альфа», що створила понад 400 сайтів, що приносять гідну прибуток своїм власникам. Досвід нашої роботи в цій ніші IT-технологій вже перевищив 15 років, і за такий значний період успішної роботи, нашою командою були накопичені цінні знання.

Пріоритетним напрямком нашої діяльності є розробка сайтів з нуля, а також редизайн вже існуючих інтернет -площадок.

Унікальні знижки

на корпоративні сайти!

Замовити
знижки на корпоративні сайти

Етапи розробки сайту

Зустріч

Бріф

Дизайн

Розробка

Тестування

Клієнти

logo
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.82 (22 голосов)

Наші клієнти

Останні Новини

Коли краще розміщувати пости Вконтакте, Інстаграмм, Фейсбук
Коли краще розміщувати пости Вконтакте, Інстаграмм, Фейсбук
Детальніше  
Розкрутка сайтів за допомогою відео контенту
Розкрутка сайтів за допомогою відео контенту
Детальніше  
Найтиповіші помилки при просуванні сайту через соц. мережі
Детальніше  
Всі новини

Розробка сайтів будь-якої складності

Розкриємо найважливіші і значущі моменти для наших замовників.

Створення дизайну - один з найбільш складних етапів при розробці сайтів. Інтерфейс і оформлення повинні бути привабливими для відвідувача, оригінальними, цілісними, відображати стратегію компанії. Всі ці особливості обов'язково враховуються нами при створенні сайтів.

На початкових етапах створення сайту, при підготовці макета обов'язкове розробляється варіант адаптивної верстки. Що це означає? Адаптивний дизайн - можливість переглядати вміст вашого сайту на будь-якому портативному пристрої. Згадайте, як часто ви йшли сайту, не знайшовши потрібної інформації, тільки тому, що його було незручно читати? З адаптивним дизайном ваш сайт, його товари, коректно відображаються на моніторі ноутбука, планшета або мобільного. Оскільки аудиторія інтернет-магазинів все більше стає мобільною, адаптивний дизайн для вашого бізнесу означає збільшення числа відвідувачів і зростання продажів.

Вибір правильного програмного «движка» або CMS. Це система управління, завдяки якій внесення правок, переміщення розділу, редагування відбувається швидко і з мінімальними витратами часу. Це ключовий момент у створенні сайтів, особливо, великих інтернет-магазинів.

Підготовка якісного контенту - тексти, фото і відео. Один з ключових пунктів просування - продають тексти, які приємно читати відвідувачам, добре індексуються пошуковими системами. Замовити і написати ці тексти не так просто, як може здатися. Тому в нашому штаті є талановиті, професійні копірайтери, що створюють ідеальні тексти для будь-яких інтернет ресурсів. Співпраця з сервісом «Полюс Альфа» допоможе створити ідеальний контент, що відповідає тематиці і цілям вашого ресурсу, за доступною ціною.

Стратегія просування

Найяскравіший, якісний і сучасний сайт не принесе доходу без просування. У цій сфері ми також пропонуємо послуги - комплексна розкрутка в мережі. Ми розробимо план просування, в залежності від особливостей вашого стартапа і типу сайту, підберемо оптимальну стратегію розкрутки.

Зробити популярними ваші товари і послуги просто, головне вкласти фінанси в правильну рекламу. На якість і ефективність просування впливають, в першу чергу, стан сайту.

Пошукові системи добре індексують інтернет-магазини, у яких є такі чинники:

 1. Привабливий і унікальний дизайн.
 2. Проста навігація, зрозумілий інтерфейс.
 3. Зрозумілі посилання сторінок.
 4. Точна приналежність сайту регіону.
 5. Правильно оформлені тексти.
 6. Релевантність кожної сторінки пошуковому запиту.
 7. Якісний текстовий і візуальний контент.
 8. Відсутність битих посилань, дубльованих сторінок.
 9. Карти сайту.
 10. Постійне оновлення контенту.

Створення сайту, реклама і просування в інтернеті неможливі без зовнішньої оптимізації. Ця послуга включає нарощування маси, покупку контекстної і банерної реклами, просування в соц. мережах. Збільшення продажів можливо тільки за рахунок роботи відразу в декількох напрямках реклами. Недостатньо просто купити кілька банерів або створити групу в соціальній мережі. Якщо ви вибираєте створення сайту в Києві від нашої студії, отримуєте комплексний підхід до просування. Наші фахівці підбирають оптимальну стратегію саме для вашого бізнесу.

Наші клієнти нам довіряють, адже ми пропонуємо не просто створення сайтів, але комплекс послуг по досягненню успіху, підвищення продажів, ефективності і прибутковості. Завдяки співпраці з «Полюс Альфа», ви голосно заявіть про себе, залучите нових відвідувачів, зробите бізнес прибутковим.

Обговоримо Вашу
ідею?

Переглянути розташування на карті Google
 
×

Обговоримо Вашу ідею?