logo

Розкрутка сайтів

Просування сайту - шлях до зростання прибутку!

Грамотна розкрутка сайту – це надпотужний локомотив, який підсилює клієнтський потік швидше, ніж власники збільшать виробництво нових товарів. Багато підприємців не шкодують грошей на розкрутку інтернет-ресурсу, адже оперативна компенсація витрат і отримання вже нової прибутку не змусить чекати. Разом з впевненим рухом в першу десятку пошукових систем варто задуматися про якісну роботу самого сайту. Тому розкрутка – комплекс заходів, спрямований на результативну роботу віртуального офісу.

розкрутка сайту

Seo просування сайтів – це Всебічний аналіз сайту

Перш ніж приступити до розкручування сайту, ми ретельно досліджуємо просувний нами сайт, вникаємо в бізнес клієнта і в результаті формуємо такий план дій, який обов'язково приведе Вас до успіху і новим клієнтам. Повний аналіз сайту дозволить виявити слабкі місця і оперативно виправити їх для подальшого розвитку ресурсу.

Формування семантичного ядра

У розкрутці сайтів, контекстній рекламі, етап формування семантичного ядра - це основа основ. Наші фахівці роблять грамотний підбір семантичного ядра протягом декількох годин. У подальшій роботі з розкрутки сайту семантичне ядро буде відточувати і формуватися. В результаті Ви отримаєте потужний інструмент для розвитку Вашого бізнесу.

Просування сайту
Seo просування сайтів

Розкрутка сайтів - це поліпшення юзабіліті сайту

Ви завжди повинні розуміти, що Ваш сайт повинен бути комфортний для відвідувачів. Адже потенційний клієнт завжди піде з сайту, який йому складно зрозуміти. Тому ми даємо рекомендації щодо поліпшення юзабіліті сайту. Ми хочемо, щоб Ваші клієнти залишалися на Вашому сайті якомога довше, знаходили потрібну інформацію і товари.

Дослідження цільового трафіку і конкурентів.

Розкрутка за ключовими словами. Існує думка, що конкурентів досліджувати не потрібно. Просто можна відповідально будувати свій бізнес і це призведе до успіху. Однак ми вважаємо, що в наш час практично всі сфери бізнесу насичені гідними пропозиціями, тому їх просто необхідно вивчати, обмірковувати і робити правильні висновки. Ми вважаємо, що застосування результативної стратегії та дієвої тактики обов'язково позитивно позначиться на Вашому бізнесі. Це дозволить Вам бути на кілька кроків попереду решти ринку.

Seo
сео

Наші дії по просуванню сайту

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (8 голосов)

Просування сайтів Київ в полюс альфа

Розкрутка сайту

Безпека

Ми використовуємо виключно «білі» методи просування для розвитку вашого сайту. Це надовго забезпечить Вашому сайту хороші позиції в пошукових системах Google, Yandex.

Розкрутка сайтів

Комплексний план

Ми надаємо клієнту детальний план комплексу робіт на 3-4 місяці, спрямованих на оптимізацію всього сайту, а не тільки продають сторінок і чітко дотримуємося приписами.

Розкрутка сайту Київ

Результат

Цільовий трафік - це саме те, за що платять клієнти і те, що вони отримують. Якщо Ви отримали бажаний результат, значить, ми впоралися зі своєю роботою, а Ви отримали клієнтів.

Сео розкрутка сайту

Зріст

Число відвідувачів через півроку не зупиниться на певній позначці, відвідуваність Вашого сайту буде постійно зростати. Відповідно, як і кількість покупців і Ваша прибуток.

розкрутка сайту в інтернеті

Видимість

Щоб оцінити плоди нашої роботи, Вам варто лише подивитися на графік відвідуваності, від якої і залежить Ваша прибуток, а відповідно і довіру до нашої студії.

Послуги розкрутка сайту

Довіра

Ми розкручуємо сайти з 2006 року. Середня тривалість роботи з клієнтами становить близько 3 років. Є клієнти, з якими ми співпрацюємо з моменту заснування компанії.

У «Полюс Альфа» працює команда професіоналів, яким не тільки відомі методи просування, але вони вміють правильно їх використовувати. Наш обов'язок - зробити все для успіху Вашого інтернет-проекту, тому що Ваша довіра для нас безцінне. Наші божевільні ідеї йдуть в ногу з сучасними можливостями, а доцільне їх використання призводить до видимого позитивного результату у Вашій компанії.

 

Час Просування

просування сайтів київ

Кроки Просування

просування сайтів

Аналітика

сео просування сайту

Збільшення посилальної маси

просування сайту

Збільшення відвідуваності

пошукове просування сайтів

Внутрішня оптимізація сайту

просування сайту компанії

Поведінкові показники сайту

розкрутка та просування сайту

Отримання потенційних клієнтів

SEO Проти зовнішньої реклами

 • Охоплення

  Всі вулиці, всі міста

 • АУДИТОРІЯ

  100% охоплення цільової аудиторії.
  Щодня 80% нових відвідувачів

 • ВИТРАТИ

  Ніяких додаткових витрат
  (Наші статті на сонці не вигоряють).

 • ТИП ІНФОРМАЦІЇ

  Регулярно оновлювана інформація,
  завжди актуальні ціни.

Ціна

від 4000 грн

створення і просування сайтів
 • Охоплення

  Всього одна вулиця і одне місто.

 • АУДИТОРІЯ

  Більшість не цільова аудиторія.
  Одні і ті ж люди кожен день.

 • ВИТРАТИ

  Оплата за розміщення,
  друк і дизайн білборда.

 • ТИП ІНФОРМАЦІЇ

  Статична інформація без можливості
  змін.

Ціна

від 7000 грн

Переглянути розташування на карті Google
 
×

Обговоримо Вашу ідею?