Доопрацювання сайтів на Joomla

Доопрацювання сайтів на Joomla
logo

Популярність безкоштовної системи управління контентом CMS Joomla зростає з кожним роком. Незалежні дослідження говорять про те, що Joomla займає друге місце після платформи WordPress. Це не дивно, адже платформа відкриває перед замовником безліч готових рішень, що дозволяють досягти цілей. Фахівці отримують доступ до різних інструментів для доробок сайтів на Joomla.

Ціни на доопрацювання Джумли. Чим ми можемо допомогти

Найменування послуги

Ціна
Оновлення Joomla від 2 000 грн.
Адаптація сайту під всі браузери від 3 000 грн.
Технічна SEO-оптимізація від 1 000 грн.
Налаштування модулів і вивід компонентів CMS від 500 грн.
Перенесення сайту на інший хостинг від 200 грн.
Виправити помилки в шаблонах від 500 грн.
Прискорити завантаження сайту від 2 000 грн.
Налаштувати редіректи і ЧПУ від 1 000 грн.
Підключення плагінів соціальних мереж від 200 грн.
Впровадження правок після аудиту від 1 000 грн.
Впровадження форм зворотного зв'язку від 500 грн.

Якщо ваш сайт був розроблений на Джумла давно і ви хочете внести деякі зміни, в компанії «Полюс Альфа» можна замовити послугу доопрацювання сайтів на Joomla.

Основні корективи, які ми можемо запропонувати:

  • Зміна модулів, компонентів сайту;
  • Доопрацювання плагінів;
  • Зміни кольору, шрифтів;
  • Виправлення технічних помилок;
  • Налагодження та корекція юзабіліті, загальної структури сайту.

Також в ході робіт по виправленню ресурсу можуть проводитися русифікація адмін панелі і сайту, налаштовуватися ЧПУ, створюватися карта сайту, встановлюватися додаткові розширення.

 Перш ніж перейти безпосередньо до доопрацювання, фахівці перевіряють сайт, перевіряють всі складові, щоб отримати список помилок, над якими потрібно працювати. Надалі список узгоджується з замовником, затверджуються компоненти, які необхідно кардинально змінити або допрацювати.

Можливості доопрацювання сайтів на Джумла

Доопрацювання компонентів сайту на joomla дає можливість розширити вже наявний інструментарій, додати нові функції. Сюди можна віднести компоненти авто каталогу, форму зворотного зв'язку з отриманням повідомлення, управління системою експорту товарів.

У процесі доопрацювання модулів створюються зручні інструменти для виконання завдань замовника, вони можуть функціонувати без прив'язки до конкретних компонентів.

 Доопрацювання плагінів дозволяє розширити програмні можливості, спрощує роботу адміністратора. Спеціальні плагіни дозволяють розширювати фотогалерею простим редагуванням рядки. Програмісти студії «Полюс Альфа» допоможуть впровадити в структуру сайту плагіни, максимально спрощують роботу адміністратора сайту-візитки, корпоративного сайту, інтернет-магазину.. Завдяки цим плагинам поліпшується функціонування сайту і скорочується робота по його обслуговуванню.

Всі нові розробки і допрацьовані компоненти на CMS Joomla обов'язково тестуються, перш ніж вбудувати їх в структуру сайту замовника. Ви отримуєте ідеально працює проект, повністю готовий до виконання ваших завдань.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 голос)
Переглянути розташування на карті Google
 
×

Обговоримо Вашу ідею?