Про нас

Про нас
logo

«Полюс Альфа» почала свою роботу в 2002 році. Ми розвивалися щороку, освоюючи нові технології, способи створення і методи просування сайту, або контекстна реклама, так само просування в соц. мережах (SMM). Ми розробили більше 500 проектів. У 2013 році у нас відбулися вирішальні зміни в студії – злиття «TIOS» і «Полюс Альфа», що дозволило вийти на новий рівень розвитку нашої дизайнерської студії. Ми сформували висококваліфікований штат співробітників, який реалізовує навіть божевільні ідеї клієнтів.

Що включає в себе розробка сайту

УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН

Кожен проект цікавий і унікальний, тому для кожного сайту необхідний свій ідеальний і індивідуальний дизайн. І ми його створимо для вас в кращому вигляді!

СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ САЙТОМ 

CMS Joomla - це одна з найпоширеніших систем управління сайтом. Joomla є універсальною систеиой, що дозволяє в короткий термін розробити необхідний сайт.

Підтримка всіх пристроїв

Ми створюємо сайти, які коректно відображаються і на телефонах, і на планшетах, і на ноутбуках. Ваш сайт буде виглядати ідеально на будь-якому пристрої!

37 функціональних модуля

Впровадження на вашому сайті всіх необхідних функціональних модулів, які значно поліпшать і прискорять роботу вашого сайту.

Навчання роботи з сайтом

Після створення сайту, ми навчаємо ваших співробітників коректно і продуктивно працювати в адміністративній частині системи управління сайтом.

Інтеграція систем Google

Ми можемо встановити на ваш сайт всі необхідні аналітичні інструменти: Google Analytics, Page Analytics, Webmaster Tools і інші ресурси за потребою

«Полюс Альфа» - це:

  • 14 років плідної роботи, що дозволило нам завоювати довіру клієнтів.
  • Команда професіоналів в сфері web-дизайну, програмування, копірайтингу, верстки. Після злиття двох студій з нами залишилися найкращі з кращих фахівців.
  • Робота на якість кожного проекту, а не на їх кількість.
  • Сумлінна технічна підтримка. Виникаючі проблеми вирішуються відразу, а не відкладаються в довгий «ящик».
  • Власне розроблені системи управління сайтом. Робота «движка», розробленого нашими програмістами спрямована на зручне і легке управління сайтом самим власником.
  • Використання виключно «білих» методів розкрутки. Видимі результати з'являються вже через місяць нашої роботи.
  • Занурення в бізнес клієнта, вивчення його ідей, індивідуальний підхід до розробки кожного сайту.
  • Створення шаблонних сайтів.
  • Оптимальні ціни. Ви вкладаєте гроші в результат, а не «на вітер».

Ми проводимо різні аудити, спрямовані на виявлення найбільш дієвих методів для підвищення значимості сайтів в пошукових системах. Ми створюємо такі індивідуальні дизайни для сайтів, які відображатимуть імідж компанії і сприятимуть її визнанню серед конкурентів. Але також ми розробляємо сайти на готових шаблонах, що не заважає подальшому успішному їх розвитку. Ми виводимо кожен проект в першу десятку позицій пошукових систем, що дозволяє залучити цільову аудиторію саме до вас. Ваша довіра - це наш заробіток, а значить, в наших цілях зробити все для успішності вашого сайту.

«Полюс Альфа» − найкращий помічник у створенні інтернет-сайтів, які здатні дати сильний поштовх у розвитку вашої фірми. Потрібно створити інтернет-магазин або складний корпоративний сайт, а може сайт-візитку чи промо-сайт? Тоді вам потрібна злагоджена команда професіоналів і фанатів своєї справи, які втілять складні і несподівані ідеї в реальність.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (6 голосов)

Обговоримо Вашу
ідею?

Переглянути розташування на карті Google
 
×

Обговоримо Вашу ідею?