logo

Сайт каталог

Розробка сайту каталогу індивідуально під клієнта!

Сучасний бізнес без сайту, навіть невеликого, але неодмінно якісного, складно собі уявити. Інтернет представництво істотно розширює цільову аудиторію, збільшує кількість клієнтів, а значить, і призводить до зростання продажів.

Калькулятор вартості створення інтернет каталогу

Перед тим, як замовити розробку сайту, визначаємо цілі, яких потрібно досягти. Розробка сайту каталогу буде вигідна представникам компаній малого і середнього бізнесу. На сайті-каталозі представлена максимально повна і об'ємна інформація про товари і послуги компанії. Каталог відрізняється розгорнутої структурою, великим обсягом сторінок, розділів, категорій і рубрик. Якщо вам необхідно донести до користувача максимально повну інформацію про вашу компанію, товари, створення сайту каталогу підходить для цього ідеально.

Вартість створення інтернет каталогу

Оптимальний

від 17 000 грн

 • Дизайн

  (На основі готового шаблону)

 • Адаптивна верстка

  Так

 • Фото / відео галерея

  Так

 • Блог / Новини

  Так

 • Анімація / Паралакс

  +2500 грн

 • Хостинг

  1 рік безкоштовно

  500 гб

 • Логотип

  1 варіант

 • Гарантійні зобов'язання

  1 рік

 • Реєстрація домену

  (com.ua, kiev.ua, net.ua, org.ua, in.ua)

 • Створення корпоративної пошти

  3 шт

 

Створення сайту каталогу в Києві: в чому секрет? 

Залежно від специфіки компанії, сайт-каталог можна оформити у вигляді інтернет магазину. Ключова відмінність від інтернет магазину криється в тому, що в каталозі немає повноцінної кошика для оформлення заявки. Натомість створюється блок з контактною інформацією - телефони, електронна пошта, адреса фізичної магазину (якщо він є). Обов'язкова форма зворотного зв'язку - можливість залишити заявку або зв'язатися з співробітниками в телефонному режимі.

Розробка сайту каталогу від компанії «Полюс Альфа» допоможе донести до користувачів повноцінну інформацію про свій бренд, товари і послуги. Фахівці студії створюють корпоративний сайт, що відповідає особливостям і специфіці компанії. Обов'язковим атрибутом успішного сайту каталогу є заповнення всіх сторінок якісним контентом. Мало просто розмістити фотографії пропонованої продукції, бажано супроводити їх описом, основними характеристиками, відгуками.

Кому буде корисний сайт каталог? 

Створення сайту з каталогом необхідно компаніям з великим вибором товарів різних категорій. Наприклад, якщо ви створюєте ексклюзивні весільні та вечірні сукні, оригінальні двері з натурального дерева, м'які та корпусні меблі. Вигідно подати інформацію про кожній товарній групі і моделі на маленькому сайті-візитки складно. Тому ідеально в цьому випадку підходить сайт-каталог.
Основні переваги, які дає сайт каталог:

 • Більш детальну інформацію, фотографії по кожному продукту;
 • Економічно вигідна реклама вашої компанії, доступна користувачам 24 години на добу;
 • Підвищення кількості клієнтів;
 • Скорочення часу на спілкування з потенційними замовниками. Вашим менеджерам не потрібно пояснювати всі особливості товарів, оскільки все викладено на сайті.

Структурні особливості сайту каталогу 

Якісне створення сайту з каталогом передбачає розробку чіткої і логічної структури, в якій легко знайти потрібну позицію.

На головній сторінці такого ресурсу розміщуються окремі товари (хіти продажів або найбільш вигідні позиції), основне меню з розділами і рубриками. Обов'язково на видному місці розташовується блок з контактами і формою зворотного зв'язку.

Також на головній сторінці міститься посилання на розділ з новинами або статтями, у вигляді блогу чи новинної стрічки. Продумайте, чи потрібна вам ця опція на сайті. Блог підвищує інтерес користувачів до ресурсу, але за ним потрібно стежити, регулярно оновлювати і наповнювати новинами. В іншому випадку такий «мертвий» розділ тільки погіршить індексацію пошукової системи.

Для підвищення юзабіліті користувача на сайті, або інтернет магазині потрібно передбачити розширений пошук, що дозволяє швидко знайти потрібний бренд або товар. Важливо розмістити зручні фільтри - по виробнику, основними характеристиками (в залежності від специфіки товару). На сторінці товару повинна бути повноцінна інформація, не тільки про характеристики, але і вартості. Якщо ціни регулярно оновлюються, з кожної сторінки створюється посилання на прайс-лист.

Важливе значення мають і інші структурні елементи, наприклад, фотографії товарів. Картинки повинні бути максимально чіткими і якісними, представляти товари з різних ракурсів.

Шаблони товарів з їх докладними характеристиками. Технічні можливості дозволяють створити різні шаблони, згрупувати їх за характеристиками, вказавши типи даних.

Розробка сайту каталогу в студії «Полюс Альфа» надає можливість вибрати найбільш підходящу структуру і можливості. Для компаній з перспективою розширення можливе створення сайту каталогу, який в майбутньому можна трансформувати в повноцінний інтернет магазин.
Також ви самі вибираєте наповнення сайту - шаблонне або індивідуальний дизайн, кількість категорій в каталозі, можливість їх розширення в майбутньому. Підключення системи управління сайтом дозволяє замовнику самостійно працювати з ресурсом, періодично оновлювати його.

Повноцінний сайт каталог - це вигідний інструмент для вашого бізнесу.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 голос)

Етапи розробки сайту

Зустріч

Бріф

Дизайн

Розробка

Тестування

Клієнти

Переглянути розташування на карті Google
 
×

Обговоримо Вашу ідею?