Ціни на створення сайтів

Ціни на створення сайтів
logo

Шановні клієнти!

Ціни, які представлені вашій увазі, є середньозваженими по ринку. Однак, кожен наш клієнт - це індивідуальність, і ми розуміємо, що кожен проект є унікальним і особливим. Тому, для того щоб створити більш точний прорахунок саме Вашого проекту, найкраще надсилати завдання для прорахунку на пошту info@p.kiev.ua і тоді наша команда зможе деталізувати вартість розробки Вашого ресурсу. Якщо Ви ще не займалися розробкою ТЗ, тоді залишайте свій контактний телефон тут. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами для того, щоб обговорити деталі Вашого проекту.

 

 Створення сайтів ціни

Створення сайтів - це наша улюблена робота! Компанія «Полюс Альфа» працює в даній сфері більше 10 років. За цей тривалий час нами був накопичений достатній досвід для того, щоб створювати найрізноманітніші сайти високої якості. І ми можемо запропонувати найцікавіші ціни на створення сайтів для наших клієнтів.

Сайт візитка

від 14 000 грн

 • Дизайн

  Індивідуальний

  1 варіант

 • АНІМАЦІЯ / ПАРАЛАКС

  від 2500 грн

 • Адаптивна верстка

  Немає

 • Каталог

  Немає

 • Форма зворотного зв'язку

  Так

 • Новинна стрічка / Блог

  Нет

 • Фото-відео галерея

  Немає

 • Хостинг

  1 рік безкоштовно

  300мб

 • Логотип

  + 500 грн

 • Гарантійні зобов'язання

  1 рік

 • Реєстрація домену

  від 100 грн

 • Створення корпоративної пошти

  3шт

Корпоративний сайт

від 20 000 грн

 • Дизайн

  Індивідуальний

  до 2 варіантів

 • АНІМАЦІЯ / ПАРАЛАКС

  Так

 • Адаптивна верстка

  Так

 • Каталог

  Так

 • Форма зворотного зв'язку

  Так

 • Новинна стрічка / Блог

  Так

 • Фото-відео галерея

  Да

 • Хостинг

  1 рік безкоштовно

  1 гб

 • Логотип

  до 5 варіантів

 • Гарантійні зобов'язання

  1 рік

 • Реєстрація домену

  (com.ua, kiev.ua, net.ua, org.ua, in.ua)

 • Створення корпоративної пошти

  10 шт

Варто відзначити, що вартість створення сайтів, яку пропонує наша компанія, є цілком демократичною і відповідає ситуації на ринку в цілому.

Ціни на створення сайтів будуть залежати, по-перше, від того наскільки масштабна і складна робота має бутивиконана по вашому проекту. Наприклад, якщо вам потрібен сайт-візитівка на кілька сторінок, тоді вартість буде приблизно 4000 гривень. Повноцінний сайт каталог або сайт інтернет магазин буде оцінюватися дорожче - вартість створення сайту може варіюватися в діапазоні від 10 000 до 100 000 гривень.

Настільки широка варіативність цін на створення сайтів пояснюється тим, що підвищувати вартість сайту можуть додаткові функції. Наприклад, якщо ви замовляєте шаблонний сайт, ціна його розробки буде нижче, ніж у випадку замовлення корпоративного сайту. Особливості ціноутворення більш докладно ми розглянемо нижче.

Остаточну вартість послуги створення сайту ви завжди можете обговорити особисто при зустрічі в офісі нашої компанії. Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам і допомагаємо вибрати оптимальний пакет послуг для продуктивної і якісної роботи.

Ніхто не буде сперечатися з тим фактом, що сайт на сьогоднішній день є ключовим інструментом для розвитку бізнесу, підвищення продажів і поліпшення іміджу компанії.

Тому ви повинні розуміти, що створення сайту еквівалентно створенню віртуального офісу вашої компанії в інтернеті. Ми знаємо, як зробити це якісно і красиво, а також пропонуємо адекватну вартість створення сайтів. Наше найкраще надбання - це наші вдячні клієнти!

Ціни на створення сайтів

Ціни залежать від вимог клієнта, його побажань, бачення особистого ресурсу і, звичайно ж, від обсягу сайту. Затребуваним в сайтобудуванні залишається сайт-візитівка, в першу чергу, через невеликий обсяг і, відповідно, низьку вартість. У компанії «Полюс Альфа» ціни на створення сайтів даної категорії коливаються в межах 5 000 - 15 000 гривень, при цьому, ви отримуєте повноцінний ресурс для ефективної роботи. Остаточна вартість створення сайту залежить від обраного вами функціоналу, кількості скриньок  для корпоративної пошти та інших технічних особливостей. Детальніше обговорити ціни на створення сайтів такого плану можна при особистій зустрічі, адже підсумкова ціна буде названа в ході обговорення конкретного проекту.

З сайту візитівки легко почати свій бізнес в інтернеті. Такий формат ресурсу буде зручним, як починаючим підприємцям, так і бізнесменам з досвідом. Наприклад, косметологічний або стоматологічний кабінет, залучення людей в свою структуру мережевої компанії, послуги з ремонту або перевезення - ці та багато інших пропозиції потребують якісного оформлення. Створювати для цих послуг дорогий індивідуальний сайт невигідно, а візитівка буде оптимальним форматом: він лаконічно представить клієнту ваші послуги. Звичайно ж, ціни на створення сайтів даної категорії залишаються основним критерієм, що привертає увагу клієнтів.

Сайт візитівка в інтернеті - найпростіший спосіб розказати про себе всьому інтернету, показати в найбільш вигідній формі свої товари і послуги. Важлива перевага подібного ресурсу полягає в його простоті: невелика кількість сторінок спрощує пошук потрібної інформації. На сайті візитівці може бути не більше десяти сторінок, при цьому, важливо на кожній з них розташувати цінну і корисну інформацію, цікаву графіку, привабливий текст.

Таким чином, віртуальна візитна картка допомагає залучити до вашого бізнесу велику кількість користувачів, з мінімальними фінансовими розтратами. З наявністю візитівки можна переходити до наступного етапу розвитку - розкрутки, вкладенню фінансів в SMM, контекст, спілкуванню з потенційними клієнтами.

Віртуальне представництво подібного формату відкриває привабливі технічні можливості для клієнта. Зокрема, ви в будь-який момент можете доповнити сайт новими сторінками, якщо вам буде потрібно трохи розширити кількість послуг або товарів. Доступ до адміністрування дозволяє швидко провести коригування контактних даних або роботи самого порталу.

Розширені можливості для бізнесу

Ще один з видів розвитку бізнесу в мережі - інтернет магазин, що відкриває широкі перспективи для торгових компаній. На створення інтернет магазину ціни коливаються в межах 10 000 - 100 000 гривень. При замовленні цієї послуги ви отримуєте повноцінний портал, на якому представлені всі товари або послуги компанії, зручний функціонал для швидкого замовлення товару, простий і продуманий інтерфейс управління. Ціни на створення сайтів такого плану можуть вже значно відрізнятися від візитівки, однак при цьому, у вас з'являється можливість залучити більше користувачів, більш зручний функціонал, адаптивність* і зручний сайт.

Якщо порівнювати ціни на створення сайтів інтернет магазину з прибутком, який вам принесе віртуальний майданчик, ваші вкладення окупляться в багаторазовому розмірі. Причому відбудеться це вже в найближчому майбутньому, головне - правильно вибрати студію, що розробляє дизайн і функціональність майданчика.

Ключові переваги, які дає інтернет магазин - повний набір функцій, що дозволяє вести продажі з найбільшою ефективністю. При розробці власного інтернет магазину, у вас є можливість поступово розширювати функції, в міру необхідності.

Власний сайт надає відмінну можливість розповісти про себе більшій кількості людей, донести детальну інформацію. В інтернет магазині користувач може швидко порівняти ціни на різні товари, вибрати фільтр за окремими характеристиками.

Один з ключових моментів, чому на створення сайту ціни вигідніше, в порівнянні з орендою майданчика на маркетплейсі - можливість запропонувати користувачеві унікальний продукт, індивідуальний підхід, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. В інтернеті з кожним днем з'являється все більше ресурсів, багато з яких схожі один на одного. Тому неординарний, що запам'ятовується дизайн, прийдеться до душі вашим клієнтам, яким приємніше працювати зі зручним, простим сайтом, ніж з безликими торговими майданчиками.

Створення індивідуального сайту: найпривабливіші ціни

Ще один варіант для бізнесу - це створення індивідуального сайту, ціни на який трохи вищі, оскільки це складний, об'ємний, корпоративний ресурс. Такі портали потрібні великим компаніям з великою кількістю співробітників. Ціни на створення сайтів подібного формату починаються від 20 000 гривень, і залежать від кількості функцій, можливостей. Наприклад, при розробці сайту преміум класу на вибір пропонується кілька варіантів дизайну, до п'яти варіантів логотипу, до 10 ящиків для корпоративної пошти. Реєстрація корпоративної пошти спрощує взаємодію між співробітниками компанії, що позитивно позначається на успішності вашого бізнесу.

Корпоративний сайт вирішує набагато більше завдань, в порівнянні з інтернет магазином і сайтом візитівкою. Такий ресурс вміщує прайс-листи, що постійно оновлюються, особисті кабінети для співробітників, що працюють в офісі або віддалено.

Ціни на створення сайтів корпоративного рівня швидко повертаються, оскільки ви отримуєте єдиний майданчик для інформаційних, рекламних і комерційних цілей. На одному порталі зібрана вся корисна інформація для користувачів, комерційні дані для співробітників, з можливістю регулярного оновлення. Особисті кабінети підвищують ефективність роботи, оскільки працівники отримують доступ до великих об’ємів даних.

Поряд з підвищенням продажів, що є основним завданням корпоративного сайту, він дозволяє досягти таких цілей:

 • Цілодобовий доступ покупців і співробітників до актуальної інформації;
 • Автоматичне ведення всіх замовлень;
 • Розширення бази клієнтів і партнерів;
 • Можливість проведення опитувань і досліджень;
 • Проведення рекламних кампаній;
 • Організація розсилок по створеній базі клієнтів;
 • Укладення нових угод з діловими партнерами.

Може здатися, що на створення сайту ціни встановлені високі, проте, це цілком розумна вартість для такого тривалого і кропіткого процесу. Створення сайтів в компанії «Полюс Альфа» ведеться командою висококласних фахівців, одночасно в декількох напрямках, щоб виконати всі вимоги клієнта і врахувати найменші нюанси.

Сайт стає візитною карткою компанії, через яку її легко впізнати серед тисяч схожих один на одного ресурсів. Тому перше, над чим ведеться робота - впізнаваність бренду і привабливий дизайн. Паралельно з цим опрацьовується внутрішня структура, інтерфейс, ретельно продумується юзабіліті.

Робота вважається успішною, якщо по її завершенню, пропонується простий і доступний у використанні сайт. Це означає, що будь-який користувач з легкістю розбереться в каталозі, структурі, за кілька кліків знайде потрібну йому інформацію. Чим менше кліків, тим швидше користувач знаходить дані, а значить, підвищується показник досягнення конверсії, відвідувач перетворюється на покупця, а ви отримуєте свій прибуток.

*Адаптивність - сайт коректно відображається в різних браузерах і мобільних пристроях. Для цього портал ретельно тестується, щоб гарантувати максимально правильне функціонування.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (9 голосов)
Переглянути розташування на карті Google
 
×

Обговоримо Вашу ідею?