logo

Створення сайту візитки

Створення сайту візитки в Києві - швидко і якісно!

Сайт-візитка є одним з найдоступніших і швидких способів створення власного представництва в мережі. В результаті розробки замовник отримує повноцінний веб-ресурс з привабливим дизайном, зручною системою управління вмістом («движком») і можливістю розміщення і надання всієї необхідної потенційним клієнтам інформації.

Замовити розробку сайту візитки за найкращою ціною ви можете в нашій компанії. Ми запропонуємо різні варіанти реалізації проекту, виділимо команду, яка буде вести його, інформувати вас про всі нюанси виконання.

Калькулятор вартості створення сайту візитки

Система управління сайтом
200 $
Дизайн
100 $
Терміни
+0 %
Додаткові модулі
0 $
SEO-оптимізація сайту
0 $
Договір
+0 %
Кошторис проекту:
0 $
Система управління сайтом
0 $
Дизайн
+0%
Терміни
0 $
Додаткові модулі
0 $
SEO-оптимізація сайту
+0%
Договір
Разом: 0 $
Зробити замовлення
* - Обов'язкове для заповнення

Що таке сайт-візитка?

Це такий ресурс, який передбачає досить просту (як правило, однорівневу структуру) і невелика кількість основних сторінок (спочатку їх число становить від 3 до 7). Основна мета такого сайту закладається вже в самій назві. Як і паперова візитка, ресурс насамперед вирішує завдання інформування потенційних клієнтів. Тому на сайті обов'язково є такі дані, як:

 1. назва і основні відомості про компанії;
 2. надаються товари, послуги або продукти;
 3. Контактна інформація;
 4. додаткові корисні відомості, в тому числі фірмові і галузеві новини, відомості про акції, розпродажі і т.д.

Як і у випадку з іншими, більш складними інтернет-проектами, в тому числі корпоративними ресурсами та / або інтернет-магазинами, за допомогою сайту візитки можна ефективно залучати цільову аудиторію, збільшувати показники трафіку і звернень.

Стандарт

від 10 000 грн

 • Дизайн

  Шаблонний дизайн

  (Один варіант)

 • Адаптивна верстка

  Так

 • Форма зворотного зв'язку

  Так

 • Новинна стрічка / Блог

  Так

 • Фото-відео галерея

  немає

 • Хостинг

  3 місяці безкоштовно

  (300мб)

 • Логотип

  +500 грн

 • Гарантійні зобов'язання

  1 рік

 • Реєстрація домену

  від 100 грн

 • Створення корпоративної пошти

  1шт

Преміум

від 15 000 грн

 • Дизайн

  Індивідуальний дизайн

  (два варіанти)

 • Адаптивна верстка

  Так

 • Форма зворотного зв'язку

  Так

 • Новинна стрічка / Блог

  Так

 • Фото-відео галерея

  Так

 • Хостинг

  1 рік безкоштовно

  (500мб)

 • Логотип

  (1 варіант)

 • Гарантійні зобов'язання

  1 рік

 • Реєстрація домену

  (com.ua, kiev.ua, net.ua, org.ua, in.ua)

 • Створення корпоративної пошти

  10шт

 

При цьому традиційний набір розділів передбачає наступне:

 • Головна;
 • Про компанію;
 • Продукти / послуги / рішення;
 • Новини (якраз цей розділ може активно поповнюватися новими унікальними сторінками);
 • Контакти (з картою проїзду, якщо є фізичний офіс).

Додавати або доповнювати таку стандартну структуру можуть і інші розділи, в тому числі прайси, портфоліо, сторінки відгуків і т.д.

До інших корисних особливостей сучасного сайту візитки, замовити який ви можете у нас, варто віднести:

 1. унікальний дизайн (його можна розробити на базі шаблону, доповнивши корпоративної айдентіка, або створити з нуля);
 2. SEO оптимізація, тобто базова підготовка до подальшого пошукового просування;
 3. повний функціонал, який забезпечувався б системою керування вмістом і спеціальними блоками;
 4. адаптація під мобільні пристрої;
 5. наявність блоку онлайн-консультацій, ЧПУ посилань, тобто URL-адрес, які зрозумілі людині, а також кнопок соцмереж і т.д.

Головні причини замовити візитку

 1. Приваблива ціна на тлі інших видів проектів. Так, вартість розробки інтернет-магазину або повноцінного корпоративного сайту сайту істотно вище. Останні типи сайтів більше підходять середньому і великому бізнесу з солідними бюджетами на маркетинг і розвиток. А ось візитка - відмінний вибір для малих фірм і стартапів, які змушені рахувати гроші і вибирати оптимальний за ціною варіант для роботи в мережі. При цьому більш приваблива вартість не означає, що замовник втрачає в якості. Над візитками в нашому веб-агентстві працюють кваліфіковані фахівці різного профілю, в тому числі розробники, дизайнери, верстальники, копірайтери і т.д.
 2. Швидка розробка сайту візитки. На створення такого проекту потрібно істотно менше часу, оскільки передбачається простіша, як правило, однорівнева структура. Отже, запуск і початок роботи можливо набагато швидше, ніж у випадку з іншими типами комерційних сайтів.

Традиційний набір достоїнств, які дає присутність в мережі Інтернет, також гарантований бізнесу. Це і націленість на клієнтів, і варіативність рекламних інструментів, які коштують дешевше, ніж традиційна реклама, і зручність аналітичної діяльності, і сталість адреси (при покупці домена на тривалий термін). Так, якщо ви закриєте офіс: відкриєте новий або переїдете в інше місто, то веб-адреса залишиться той же, пошукове просування сайту візитки забезпечить зростання аудиторії, а інші рекламні канали підвищать впізнаваність, забезпечать швидку віддачу, покажуть наявні слабкі і сильні місця.

Сайт-візитка: терміни і ціна

Основні питання, які цікавлять замовника сайту візитки, це загальна вартість і терміни, необхідні для створення. Обидва параметра прямо залежать від того ресурсу, який ви хочете отримати.

Терміни розробки обумовлені числом сторінок і наявністю тих чи інших функціональних елементів. В середньому на створення сайту візитки йде 10 робочих днів. Якщо звести число розділів до мінімуму і відмовитися від додаткового функціоналу, то витрати часу можна скоротити, якщо ж додати більше цікавих можливостей для користувача, на зразок форм зворотного зв'язку, калькуляторів, вивантаження прайсів і т.д., то на розробку сайту візитки може піти трохи більше часу.

Вартість прямо залежить від функціоналу та дизайну. Так, якщо взяти стандартний безкоштовний шаблон, то можна істотно заощадити. Правда, зовні такий же ресурс може виявитися у будь-яких інших фірм, в тому числі і конкурентів, що навряд чи приверне аудиторію. Також відсутність додаткової роботи після вибору дизайну може привести до того, що сайт-візитка буде некоректно відкриватися на мобільних пристроях або в окремих браузерах.

Наша компанія створює тільки на 100% працездатні сайти, їх відрізняє індивідуальний дизайн, унікальний контент, готовність до подальшого пошукового просування (базова SEO оптимізація вже виконана), наявність будь-якого необхідного функціоналу (за згодою).

Структура, наповнення і система управління вмістом сайту візитки

Типова структура, яку може отримати візитка, включає в себе 5-6 основних розділів. Про можливі їх видах ми вже сказали вище. Обов'язковими для них крім головної сторінки є такі: «Про компанію / Про нас», «Товари / послуги» та «Контакти». Інші розділи можуть відрізнятися і залежать від виду діяльності та побажань клієнта.

Всі сторінки сайту візитки умовно можна розділити на універсальні і новинні. Перші можуть містити будь-який вид контенту, в тому числі:

 • графічну і текстову інформацію;
 • картинки в різних форматах (переважно png, jpeg і анімовані зображення gif);
 • відеоматеріали;
 • посилання на файли, які можна завантажити і т.д.

Універсальними, як правило, є майже всі сторінки візитки, включаючи Головну.

Новинні сторінки характерні для розділу Новини або статті. На таких сторінках крім різного унікального контенту (текстового, графічного, відео) виводиться інформація про дату розміщення, назва публікації, короткий анонс і т.д.

Щоб вся ця інформація була надана потенційним клієнтам в зручному вигляді, а також не викликала труднощів у власника бізнесу або його представників в процесі додавання, сайт-візитка базується на системі управління контентом (CMS). «Движок» максимально спрощує всю адміністративну роботу, в тому числі дає можливість без маніпуляцій з кодом:

 1. Додавати, видаляти і змінювати сторінки і файли.
 2. Вносити коректування в меню, створювати додаткові розділи, перейменовувати їх і т.д.
 3. Систематично публікувати новини і статті.
 4. Виконувати базову SEO-оптимізацію для пошукового просування.
 5. Створювати галереї зображень, завантажувати прайс-листи, відео та багато іншого.

В результаті замовник буде витрачати мінімум часу на адміністративну роботу, а сайт при цьому буде коректно функціонувати і надавати користувачам цікаву для них інформацію.

Етапи створення сайту візитки з нашим агентством

Процес розробки такого ресурсу можна умовно розділити на чотири основні етапи, а саме:

 1. Попередньо узгодження завдань з замовником.

Спочатку клієнт заповнює бриф на розробку сайту візитки. Він також надає нашим фахівцям додатковий текстовий контент (інформацію про компанію, її товари і послуги), елементи корпоративного стилю і т.д. Потім спільно вибирається відповідний домен і хостинг. Детально обговорюється дизайн, структура меню майбутнього сайту візитки. За підсумками цього підготовчого етапу становить договір, замовник вносить передоплату.

Терміни етапу залежать від замовника.

 1. Власне розробка сайту відповідно до затвердженого ТЗ

Командою нашої студії створюється структура, виконується адаптація дизайну відповідно до узгодженого ТЗ. Потім налаштовується система керування сайтом, впроваджуються додаткові блоки і модулі. Завершується етап тестуванням і перевіркою працездатності, усуненням помилок в роботі сайту візитки.

Термін виконання дорівнює 10-15 робочим дням.

 1. Створений сайт-візитка презентується замовнику.

Команда студії демонструє працездатність, консультує клієнта або його представників по роботі з системою управління вмістом, дає доступи до особистого кабінету, аккаунту хостингу і т.д. За фактом прийому готового проекту замовник вносить решту оплати.

На даний етап зазвичай потрібно 1-2 дні.

 1. Надання додаткових послуг. Сюди входить супровід сайту візитки, допомога з адмініструванням, SEO просування, настройка рекламних кампаній, аналітична діяльність та багато іншого.

Для замовлення сайту візитки, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (10 голосов)

Етапи розробки сайту

Зустріч

Бріф

Дизайн

Розробка

Тестування

Клієнти

Переглянути розташування на карті Google
 
×

Обговоримо Вашу ідею?