СЕО оптимізація сайту

СЕО оптимізація сайту
logo

Сьогодні навіть людині, далекій від інтернет маркетингу, відомий термін SEO просування сайтів. Простими словами СЕО оптимізація сайту означає поєднання методів і технік, що дозволяють вивести сайт на перші місця пошукової видачі.

Підвищуємо продажу: СЕО оптимізація сайту

Методик просування існує дуже багато, ефективних, «чорних» і «білих». Відразу обмовимося, що авторитетні веб-студії ніколи не використовують «чорні» методи оптимізації. Сучасні алгоритми пошукових систем дуже швидко обчислюють подібні спроби просування, які закінчуються штрафними санкціями для сайту.

У веб-студії «Полюс Альфа» оптимізація сайту (Київ) проводиться оперативно, з використанням найбільш ефективних методик. Головна перевага цієї послуги в тому, що співробітниками компанії підбираються саме ті способи оптимізації, які ідеально підходять для конкретного сайту.

Продумана стратегія просування буде корисна для будь-якої компанії, цільова аудиторія якої активно шукає товари або послуги в Інтернеті. Сьогодні близько третини потенційних клієнтів і покупців шукають інформацію про товари або послуги на просторах всесвітньої мережі. СЕО оптимізація сайту (Київ) над якою працює команда професіоналів, дозволить досягти таких цілей:

  • Підвищити впізнаваність бренду при smm;
  • Створити позитивний імідж компанії;
  • Підвищити конверсію контекстної реклами;
  • Збільшити прибутковість бізнесу;
  • Підвищити трафік сайту, розширити цільову аудиторію.

Студія «Полюс Альфа» надає затребувану послугу оптимізація сайту на Джумла і не тільки. З нашими професіоналами ваш сайт буде оптимізований професійно і в найкоротші терміни.

Основні етапи оптимізації сайту

Незалежно від масштабів і специфіки ресурсу, оптимізація сайту (Київ) проводиться за суворими алгоритмам, в кілька етапів.
Спочатку веб-розробники, спільно із замовником, визначають цілі і завдання сайту. Для магазину це підвищення продажів, для каталогу - ефектна презентація продукції.

Далі проводиться аналіз даної бізнес ніші, збирається інформація про найближчих конкурентів, аналізується видача пошукових систем за основними напрямками напрямки компанії.

Наступний етап - складання семантичного ядра, для якого використовується інформація, зібрана раніше. Для цього використовуються системи Google Analytics і Яндекс Wordstat, збираються високочастотні і низькочастотні запити. Ця інформація знадобиться для зовнішньої і внутрішньо оптимізації.

Ключові напрямки просування - аналіз і редагування структури сайту, перевірка внутрішнього коду, аналіз сторінок на наявність помилок, дублів, технічна і пошукова оптимізація.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 голос)
Переглянути розташування на карті Google
 
×

Обговоримо Вашу ідею?