Статті

Найтиповіші помилки при просуванні сайту через соц. мережі

Після створення сайту, його сео-оптимізації і наповнення, цілком закономірним стає питання про просування через соціальні мережі. Можливостями даного типу розкрутки не варто нехтувати, оскільки при грамотному підході і чітким планом, можна отримати хороший трафік аудиторії, які згодом можуть стати покупцями і замовниками.

Детальніше

Що таке https протокол
Що таке https протокол і навіщо він потрібен?

Ми багато говоримо про шахраїв у сфері послуг (створення та просування сайтів). Якщо це цікаво, то в блозі вже була стаття на тему «як захистити себе від шахраїв при просуванні сайту». Але є шахраї і всередині мережі, уберегтися від яких набагато складніше, оскільки вони вклинюються в з'єднання непомітно. Однак вихід є – використовувати захищене з'єднання.

Детальніше

Основні помилки мультимовних сайтів
Основні помилки мультимовних сайтів

Функція багатомовності на сайтах сприймається замовниками, як щось елементарне і найпростіше. Однак за цим стоїть клопітка робота, потрібно враховувати багато нюансів, щоб сайт працював і ранжирувався коректно. Одна справа, коли потрібна звичайна оптимізація сайту і його сторінок, і зовсім інший алгоритм робіт, якщо доводиться робити багатомовний сайт.

Детальніше

Причини випадання сайту з топ-10
8 основних причин просідання позицій сайту

Багато замовників звертаються з проханням допомогти при виявленні падінь позицій сайту. Деякі настільки звикають бачити свій сайт в ТОПі, що виявлення факту просідання сторінок вводить їх в стан паніки. Однак панікувати не потрібно, натомість потрібно для початку розібратися в причинах цього явища, а вже потім працювати над підвищенням видачі сайту. Якщо визначити причину, які ваші дії або ряд зовнішніх факторів призвели до цього, то можете бути впевнені, що півсправи вже вирішено.

Детальніше

Тексти для людей чи статті для пошукових роботів
Тексти для людей чи статті для пошукових роботів: як знайти золоту середину?

У 2017 році пошукові системи піднімали вгору швидше ті сайти, які були з корисними, інформаційними статтями. Що стосується ключових слів, то вони повинні бути вписані максимально грамотно, краще без повторів і з певним розривом в тексті (одне слово на 300-500 символів наприклад). Все це потрібно враховувати і в 2018 році, адже пошукові системи можуть робити алгоритм виведення в топ робити тільки суворішим, але ніяк не навпаки. «Полюс Альфа» дає найголовніші правила при роботі з текстами. Це актуально для тих замовників, які хочуть наповнювати сайт контентом самостійно.

Детальніше

Як правильно писати пости для блогу
6 типів цікавих постів для блогу

Торкнемося тему блогів і створення постів до них. При цьому маються на увазі не тільки окремі блоги, але і ті, які власники створюють, як повноцінний розділ ресурсу. Прекрасний спосіб підвищити інтерес до сайту – це додати до нього блог. Вони в будь-якому випадку призначені для однакової мети - залучати відвідувачів регулярно оновлюється контентом.

Детальніше

Як просуватися в Facebook - інструкція
Як просуватися в Facebook: Покрокова інструкція

Після створення сайту, настає наступний етап роботи з ним – розкрутка. І зараз для цього існує багато інструментів, вибирати потрібно те, які актуальні для ваших поставлених завдань. Також і тематика сайту теж впливає на вибір того чи іншого способу розкрутки. Наприклад, всі універсальні теми, починаючи з одягу та зкінчуючи побутовою технікою, гаджетами, різноманітними новинками в сфері дитячих товарів, відмінно просуваються в соціальних мережах.

Детальніше

LSI (ЛСІ) копірайтинг
LSI (ЛСІ) копірайтинг: технологія написання текстів

Вже цей термін не є новим, але у багатьох клієнтів все ще викликає здивування, особливо коли доводиться пояснювати, як правильно наповнювати сайти. Адже багато хто з замовників намагається зробити це своїми силами після створення сайту. При цьому велика частина замовників на відмінно справляється з цим, а решта таки вважають за краще замовляти написання та розміщення текстів в веб-студії «Полюс Альфа». У статті розглянемо найновітніші технології написання текстів, чим власне і є LSI-копірайтинг, в основі якого лежить принцип латентного семантичного індексування.

Детальніше

Контент-маркетинг для b2b
Контент-маркетинг для b2b: види корисних статей

Йтиметься більше не про самі статті, а взагалі про контент, який використовується в контент-маркетингу для b2b. Що таке b2b? Якщо простими словами, то це бізнес для бізнесу. Тобто діяльність компанії, спрямована на розвиток бізнесу іншій компанії, що може виражатися в наданні послуг, навчанні і т.д. Таких компаній насправді чимало і тому потрібно знати особливості контенту, який ви будете готувати для розміщення. Важливість контенту відзначена в таких нішах b2b, як консалтингові, маркетингові агентства, IT-компанії і медіа служби. Цим вони і відрізняються від фінансових, медичних компаній, де на контент-маркетинг не робиться такий акцент.

Детальніше

Розкрутка сайту через електронні газети і журнали
Розкрутка сайту через електронні газети і журнали

Здебільшого розкрутка сайту відбувається за допомогою реклами, як самою звичної, так і просто у вигляді розміщення контенту з посиланнями провідними, на ваш ресурс. Якщо стаття буде цікавою для і користувачеві це дуже актуально на даний момент, н клацне по посиланню, оскільки шукає того, хто на даний момент може допомогти йому в тому чи цьому питанні. Тому це теж свого роду реклама.

Детальніше

Обговоримо Вашу
ідею?

Переглянути розташування на карті Google
 
×

Обговоримо Вашу ідею?