Статті

LSI (ЛСІ) копірайтинг
LSI (ЛСІ) копірайтинг: технологія написання текстів

Вже цей термін не є новим, але у багатьох клієнтів все ще викликає здивування, особливо коли доводиться пояснювати, як правильно наповнювати сайти. Адже багато хто з замовників намагається зробити це своїми силами після створення сайту. При цьому велика частина замовників на відмінно справляється з цим, а решта таки вважають за краще замовляти написання та розміщення текстів в веб-студії «Полюс Альфа». У статті розглянемо найновітніші технології написання текстів, чим власне і є LSI-копірайтинг, в основі якого лежить принцип латентного семантичного індексування.

Детальніше

Контент-маркетинг для b2b
Контент-маркетинг для b2b: види корисних статей

Йтиметься більше не про самі статті, а взагалі про контент, який використовується в контент-маркетингу для b2b. Що таке b2b? Якщо простими словами, то це бізнес для бізнесу. Тобто діяльність компанії, спрямована на розвиток бізнесу іншій компанії, що може виражатися в наданні послуг, навчанні і т.д. Таких компаній насправді чимало і тому потрібно знати особливості контенту, який ви будете готувати для розміщення. Важливість контенту відзначена в таких нішах b2b, як консалтингові, маркетингові агентства, IT-компанії і медіа служби. Цим вони і відрізняються від фінансових, медичних компаній, де на контент-маркетинг не робиться такий акцент.

Детальніше

Розкрутка сайту через електронні газети і журнали
Розкрутка сайту через електронні газети і журнали

Здебільшого розкрутка сайту відбувається за допомогою реклами, як самою звичної, так і просто у вигляді розміщення контенту з посиланнями провідними, на ваш ресурс. Якщо стаття буде цікавою для і користувачеві це дуже актуально на даний момент, н клацне по посиланню, оскільки шукає того, хто на даний момент може допомогти йому в тому чи цьому питанні. Тому це теж свого роду реклама.

Детальніше

Основні тренди в веб-дизайні 2017
Основні тренди в веб-дизайні 2017

Нові тенденції регулярно з'являються не тільки в методах розкрутки сайтів, але точно також стосуються веб-дизайну. Досвідчені фахівці, переглядаючи будь-який веб-сайт можуть сказати в якому році він був розроблений – згідно з нинішніми тенденціями або вже давно відійшовший в минуле. І дана стаття є невеликим оглядом основних тенденцій в веб-дизайні 2017 року. Коли-б не зверталися клієнти до фахівців «Полюс Альфа», вони завжди зможуть дізнатися про останні новинки веб-дизайну з можливістю застосувати необхідні елементи для свого розроблюваного сайту. Це завжди ретельно обговорюється з усіма клієнтами, які замовляють створення сайтів.

Детальніше

Просування послуг творчої особистості
Просування послуг творчої особистості

Творчі особистості, починаючи від музикантів та закінчуючи письменниками, художниками, ретушерами, теж можуть непогано заробляти своїм талантом. Головне грамотно підійти не тільки до створення свого продукту, але і його просування. Багато хто з творчих особистостей втрачає свій шанс реалізації здібностей та талантів.

Детальніше

Позиції сайту в пошукових системах
Як допомогти сайту залишатися на перших позиціях пошукових систем?

Всім веб-майстрам відомий той факт, що для досягнення позицій ТОП-видачі потрібно дуже добре попрацювати з сайтом, також потрібні час і терпіння. Але, що цікаво, добитися високих позицій простіше, ніж потім втриматися на них. Цей процес динамічний, весь час якийсь сайт буде намагатися зайняти ваше місце, тому потрібно бути на чеку і як мінімум, регулярно перевіряти позиції вашого сайту у видачі. Як це зробити? Як побачити на яких позиціях ресурс? А також, що може вплинути на падіння позицій? Про все це і буде розказано нижче, виходячи з досвіду веб-студії «Полюс Альфа». Дані питання завжди цікавили і будуть цікавити всіх, хто вирішив замовити створення сайту і потім далі наповнювати його своїми силами.

Як відстежувати позиції сайту в пошукових системах?

Для відстеження позицій вашого сайту, можна використовувати найпростіший, старий спосіб, але самий трудомісткий – вбивати потрібний запит (ключі з семантичного ядра) і перегортати вручну пошуковик. Звичайно, якщо сайт у вас в ТОПі, то тут все буде швидко, але якщо ви тільки розкручуєте сайт або позиції впали і потрібно знати наскільки, то в такому випадку доведеться «попітніти». З усіх відомих пошукових систем поки тільки Рамблер може похвалитися спеціальним сервісом для визначення позицій.

Однак є зручні і швидкі альтернативи – різні сервіси (місцеві і зарубіжні), які дозволяють побачити позиції сайту в пошуковій системі по потрібному запиту. В цьому випадку відбувається автоматичне визначення, тобто за лічені секунди ви отримуєте інформацію. І здійснювати такий моніторинг можна з такою частотою, яка для вас вважається актуальною на даний період часу. Щоб використовувати такого роду сервіси відразу встановлюється періодичність перевірки, вказується адреса веб-ресурсу і забиваються ключові слова. Роботи сервісних сайтів почнуть періодично перевіряти зміни, відштовхуючись від самих різних параметрів. Також для полегшення роботи веб-майстрів з метою автоматизації аналізу в умовах просування відразу декількох сайтів одночасно є можливість використовувати різні утиліти для складання звітів по просуванню і займаних позиціях сайту в Гугл, Яндекс.

Що може впливати на падіння позицій сайту

Для того, щоб позиції сайту зберігалися в ТОПі видачі максимально довго, потрібно спочатку знати і розуміти, що може впливати на падіння. Тобто спочатку потрібно попередити усіма способами зниження позицій. Або максимально швидко зреагувати на те, що сталося зміна.

  1. Випадання сторінок з індексу. Щоб перевірити так це чи ні, потрібно просто вбити URL вашого сайту в рядок пошуку Яндекс або Гугл. Якщо у видачі ваш сайт з'явився, значить він не випав з індексу, якщо не відображається – значить випав.
  2. Редакція тексту на сайті. При будь-корекції самого тексту, назви або тегів, може злетіти внутрішня оптимізація, що і позначається на позиціях сайту, який просувається.
  3. Скопіювали статтю з вашого сайту. Про захист контенту на сайті вже говорилося в нашому блозі. Однак нагадаємо, щоб зафіксувати авторство і унікальність вашої статті, потрібно перед публікацією зайти в Яндекс Вебмастер в сервіс «Оригінальні тексти». Відразу додати статтю туди, і тільки потім розмістити на своєму сайті. І якщо хтось і скопіює текст, то ви все-одно залишитеся першоджерелом.
  4. Закупівля неякісних зовнішніх посилань на сайт. З такими посиланнями потрібно боротися (знімати їх) або просто попереджати закупівлю таких.
  5. При різкому знятті закуплених посилань теж можуть падати позиції сайту. Різко це робити не можна, скачки посилальної маси гратимуть не на вашу користь, тому потрібно робити це поступово, якщо вже дуже захотілося прибрати посилання.
  6. Застій на сайті. Коли не додаються статті або товари в інтернет магазин. Це потрібно попереджати і постійно оновлювати контент або зовнішні посилання.
  7. Не налаштований цільової регіон в Яндексі або Гуглі. Не потрібно вказувати всю країну, нереально займати перші позиції по всій країні, потрібно вибрати одне якесь місто. Цей фактор часто недооцінюється і тому нехтується.
  8. Відповідність ключовому запиту. Тут потрібно просто поставити себе на місце користувача, який шукає інформацію по певному запиту. Якщо при переході на сайт, користувач бачить мало інформації і форму замовлення всього лише, то це вже не відповідність того, що він шукає. Інша справа, коли на сайті таблиці, картинки, відео і тексти, які дають відповіді на запити користувача. В такому випадку сайт здатний надовго затриматися в ТОПі. І саме цей критерій останнім часом (2017 рік) дуже ретельно враховується пошуковими системами.
Чек-лист маркетолога
Чек-лист для прискорення маркетингових робіт

Людина не є запрограмованим механізмом, тому їй властиві помилки в роботі і деякі упущення. Однак з'являються нові способи вдосконалення роботи, так чому б ними не скористатися. Чек-лист може бути корисним студентам, медикам, веб-майстрам і звичайно ж маркетологам.

Детальніше

Написання тексту для лендінгу

Специфіка лендінгу полягає в тому, що він є інструментом швидкого вирішення. Перед написанням тексту потрібно мати чітке уявлення, яка цільова аудиторія і за якими запитами нас сайт переходитиме. І наприклад, якщо ви замовили сайт в компанії «Полюс Альфа», а текст для лендінгу хочете написати самі, то перед вами докладна інструкція, як це зробити максимально якісно.

Детальніше

Продаючі елементи для головною сторінки сайту
Продаючі елементи для головною сторінки сайту

Головна сторінка сайту – це те, з чого починають знайомство з вашим ресурсом користувачі. Навіть, якщо при запиті в Гугл або Яндекс, вони зайшли на інші сторінки, в більшості перехід на головну очевидний, якщо звичайно виник інтерес до інформації, послуг або продукту. Розробляючи головну сторінку сайту, потрібно знати психологію відвідувача і перелік речей, які потрібно пам'ятати в зв'язку з цим. Про це вже говорилося в блозі «Полюс Альфа». А тепер докладніше розглянемо особливості дизайну і заповнення головної сторінки.

Детальніше

Наскільки вигідна реклама в інтернет
Наскільки вигідна реклама в інтернет?

Реклама в інтернет має на увазі не тільки проплачені кампанії або звернення до рекламних сайтів, але робить акцент на самій наявності ресурсу. Адже навіть без просування, сайт на просторах мережі є вашою рекламою, більш-менш ефективною – це вже інше питання. Але сайт в такому понятті, не що інше – як реклама для підприємця або компанії.

Детальніше

Обговоримо Вашу
ідею?

Переглянути розташування на карті Google