Статті

Чек-лист маркетолога
Чек-лист для прискорення маркетингових робіт

Людина не є запрограмованим механізмом, тому їй властиві помилки в роботі і деякі упущення. Однак з'являються нові способи вдосконалення роботи, так чому б ними не скористатися. Чек-лист може бути корисним студентам, медикам, веб-майстрам і звичайно ж маркетологам.

Детальніше

Написання тексту для лендінгу

Специфіка лендінгу полягає в тому, що він є інструментом швидкого вирішення. Перед написанням тексту потрібно мати чітке уявлення, яка цільова аудиторія і за якими запитами нас сайт переходитиме. І наприклад, якщо ви замовили сайт в компанії «Полюс Альфа», а текст для лендінгу хочете написати самі, то перед вами докладна інструкція, як це зробити максимально якісно.

Детальніше

Продаючі елементи для головною сторінки сайту
Продаючі елементи для головною сторінки сайту

Головна сторінка сайту – це те, з чого починають знайомство з вашим ресурсом користувачі. Навіть, якщо при запиті в Гугл або Яндекс, вони зайшли на інші сторінки, в більшості перехід на головну очевидний, якщо звичайно виник інтерес до інформації, послуг або продукту. Розробляючи головну сторінку сайту, потрібно знати психологію відвідувача і перелік речей, які потрібно пам'ятати в зв'язку з цим. Про це вже говорилося в блозі «Полюс Альфа». А тепер докладніше розглянемо особливості дизайну і заповнення головної сторінки.

Детальніше

Наскільки вигідна реклама в інтернет
Наскільки вигідна реклама в інтернет?

Реклама в інтернет має на увазі не тільки проплачені кампанії або звернення до рекламних сайтів, але робить акцент на самій наявності ресурсу. Адже навіть без просування, сайт на просторах мережі є вашою рекламою, більш-менш ефективною – це вже інше питання. Але сайт в такому понятті, не що інше – як реклама для підприємця або компанії.

Детальніше

Верстка сайту: види, особливості, відмінності
Верстка сайту: види, особливості, відмінності

Верстка є одним з важливих етапів розробки сайту веб-майстрами, раніше вже докладно описувався весь процес і що за чим йде послідовність в цій статті: Етапи створення web-сайту. У цій статті ми розглянемо саму верстку, в чому вона полягає і яких типів буває. Без верстки не може бути створений жоден сайт, тому і виділяють в середовищі веб-майстрів таку спеціалізацію, як верстальник. Під версткою мається на увазі процес перекладу графічного макету в повноцінні веб-сторінки для подальшого розміщення в мережі інтернет. Завдяки застосуванню верстки, можна підвищити або знизити так звану еластичності сайту, адаптувати ресурс до коректного відображення в різних пошукових системах і на різних пристроях. Саме верстка сайту визначає, як в майбутньому буде протікати робота після цього етапу створення.

Детальніше

правильний опис товарів у інтернет магазині
Як робити правильний опис товарів у інтернет магазині

Серед замовників компанії «Полюс Альфа» є багато тих, хто звертається за розробкою інтернет магазину. Після всіх найважливіших робіт, виконаних веб-майстром, приходить час наповнення інтернет магазину товаром і описами до нього. До цього завдання потрібно підходити з усією відповідальністю. Якщо на даний момент, ви є власником інтернет магазину або маєте намір його відкрити, то повинні знати елементарні правила грамотного складання описів. Не важливо, буде робити цю роботу веб-студія або ви самостійно, в будь-якому випадку потрібно знати цей мінімум по роботі з картками товарів.

Детальніше

Юзабіліті інтернет магазину
Юзабіліті інтернет магазину: продавати потрібно просто і швидко

Йдеться сьогодні мова про юзабіліті інтернет магазину. Тема не нова, і в нашому блозі вона вже піднімалася "Юзабіліті інтернет магазину". Однак зараз ми пропонуємо для читачів і власників інтернет магазинів інформацію більш структуровану і доповнену. Все те, що потрібно обов'язково взяти на озброєння при розробці інтернет магазину. Чим якісніше сайт онлайн-маркету, тим більше потенційних покупців заходять до вас. Мало заманити покупців хитрою рекламою, запропонувавши великий асортимент продукції і спокусливі ціни. Якщо навігація незручна, пошук інформації утруднений, дизайн розсіює увагу, то гостям буде некомфортно перебувати і вже через хвилину-дві вони можуть залишати сайт.

Детальніше

Ставимо мету для створення сайту
Бізнес сайт для виробника

Мало хто не погодиться з тим, що сьогодні корпоративний сайт вважається такою ж необхідністю аналогічно офісу компанії. Без його наявності організації втрачають більшу частину своїх можливостей, оскільки все більше угод, передачі інформації зараз відбувається за допомогою мережі інтернет. Цим і керуються всі ті наші клієнти, які хочуть замовити створення сайтів для бізнесу в студії «Полюс Альфа».

Детальніше

Типи навігації на сайті
Типи навігації на сайті

Часто звертаючись за розробкою сайту в Києві, обговорюючи деталі майбутнього ресурсу з веб-майстром, клієнти можуть чути таке поняття, як «навігація на сайті». Для людей, далеких від сайтобудування це словосполучення практично ні про що не говорить, в кращому випадку можуть бути якісь здогади. У цій статті розберемо що це таке, а такі які типи навігації на сайті можна застосовувати.

Детальніше

Що таке ретаргетинг
Що таке ретаргетинг (ремаркетинг) в рекламі?

Даний термін можна віднести до категорій, які не турбують тих, хто тільки замовив розробку сайту, але це саме те, що потрібно для розкрутки свого ресурсу, особливо інтернет магазинів. Спробуємо в цій статті розібрати таке поняття, як ретаргетинг в рекламі. А то буває деякі клієнти розповідають про досвід використання або про бажання застосувати для свого сайту, але й гадки не мають, як це називається. Також з цим явищем часто сьогодні стикаються користувачі інтернету, яким раптом приходять запрошення з раніше відвідуваних сайтів.

Детальніше

Обговоримо Вашу
ідею?

Переглянути розташування на карті Google