Корисні статті від веб-студії Полюс Альфа

Веб-мода 2020 для дизайну сайтів
Веб-мода 2020 для дизайну сайтів

Тренди дизайну це щось сміливе, зухвале, що кидає виклик усталеним канонам. Однак кожен власник сайту хоче, щоб його ресурс був зручним, звичним і елементарно зрозумілим. Саме тому власники компаній не хочуть нічого змінювати, боячись відлякати потенційних клієнтів і вважаючи такий експеримент невиправданим ризиком. Проте, представлені в цій статті оригінальні тренди дизайну більш інших інструментів здатні залучити аудиторію і стати родзинкою сайту.

Детальніше

Навіщо тестують сайти
Навіщо тестують сайти

Не секрет, що сайт для сучасного бізнесу це ефективний робочий інструмент. Власний ресурс - це оптимальний спосіб познайомити потенційних клієнтів з продукцією та послугами, конвертувати відвідувачів в покупців, розповісти про свої досягнення і вигоді співпраці. Як результат такої інформативної реклами - якісне розширення цільової аудиторії та збільшення прибутку компанії.

Детальніше

Пошуковий маркетинг в період пандемії
Пошуковий маркетинг в період пандемії

Компанії, які інвестували кошти в зовнішню рекламу і офлайн-маркетинг, досить скоро зрозуміли, що вкладати туди фінанси в період карантину недоцільно й збитково. Що ж робити бізнесу, щоб компенсувати неминучі втрати і зберегти активність?

Детальніше

Коли краще розміщувати пости Вконтакте, Інстаграмм, Фейсбук
Коли краще розміщувати пости Вконтакте, Інстаграмм, Фейсбук

При просуванні сайту, проекту через соціальні мережі - SMM, важливо регулярно розміщувати пости. Це найперше умови роботи з групами, спільнотами, профілями брендів. Хто, тільки почав займатися цим питанням, неодмінно помітить різницю - аудиторія по-різному реагує на інформаційний матеріал, розміщений вранці і ввечері, в понеділок і суботу, і т.д.

Детальніше

Розкрутка сайтів за допомогою відео контенту
Розкрутка сайтів за допомогою відео контенту

Просування за допомогою відео матеріалів, які розміщені на сайті або на каналі Youtube зараз популярно, як ніколи. Колись раніше вже обговорювалася в блозі тема майбутнього за відеоконтентом, і тепер це вже можна спостерігати в реальності. Наскільки розкрутка сайту за допомогою відеоматеріалів актуальна і здатна приносити плоди. Справа в тому, що за допомогою відео можна швидше зацікавити і викликати довіру у потенційних клієнтів. Відео швидше дає уявлення про компанію, ніж десятки написаних текстів.

Детальніше

помилки при просуванні сайту
Найтиповіші помилки при просуванні сайту через соц. мережі

Після створення сайту, його сео-оптимізації і наповнення, цілком закономірним стає питання про просування через соціальні мережі. Можливостями даного типу розкрутки не варто нехтувати, оскільки при грамотному підході і чітким планом, можна отримати хороший трафік аудиторії, які згодом можуть стати покупцями і замовниками.

Детальніше

Що таке https протокол
Що таке https протокол і навіщо він потрібен?

Ми багато говоримо про шахраїв у сфері послуг (створення та просування сайтів). Якщо це цікаво, то в блозі вже була стаття на тему «як захистити себе від шахраїв при просуванні сайту». Але є шахраї і всередині мережі, уберегтися від яких набагато складніше, оскільки вони вклинюються в з'єднання непомітно. Однак вихід є – використовувати захищене з'єднання.

Детальніше

Проведення акцій магазинами, як один з каналів залучення клієнтів

У зв'язку з тим що канали сьогоднішнього маркетингу сильно фрагментовані, доводиться шукати нові способи і шляхи залучення цільової аудиторії, представники якої в подальшому мають стати клієнтами. Існують різні маркетингові методи, які довели свою ефективність, і один з них дає вельми відчутні результати - це «призовий маркетинг». Заснований він на тому, що всі люблять «халяву».

Детальніше

Основні помилки мультимовних сайтів
Основні помилки мультимовних сайтів

Функція багатомовності на сайтах сприймається замовниками, як щось елементарне і найпростіше. Однак за цим стоїть клопітка робота, потрібно враховувати багато нюансів, щоб сайт працював і ранжирувався коректно. Одна справа, коли потрібна звичайна оптимізація сайту і його сторінок, і зовсім інший алгоритм робіт, якщо доводиться робити багатомовний сайт.

Детальніше

Що таке юзабіліті аналіз сайту?

Визначення за стандартом ISO 9241-11: «Юзабіліті - це ступінь, з якої цей продукт може бути використаний певними користувачами в певному контексті використання для досягнення певних цілей з належною ефективністю, продуктивністю і задоволеністю».

Детальніше

Обговоримо Вашу
ідею?

×

Обговоримо Вашу ідею?