Статті

Коли краще розміщувати пости Вконтакте, Інстаграмм, Фейсбук
Коли краще розміщувати пости Вконтакте, Інстаграмм, Фейсбук

При просуванні сайту, проекту через соціальні мережі - SMM, важливо регулярно розміщувати пости. Це найперше умови роботи з групами, спільнотами, профілями брендів. Хто, тільки почав займатися цим питанням, неодмінно помітить різницю - аудиторія по-різному реагує на інформаційний матеріал, розміщений вранці і ввечері, в понеділок і суботу, і т.д.

Детальніше

Розкрутка сайтів за допомогою відео контенту
Розкрутка сайтів за допомогою відео контенту

Просування за допомогою відео матеріалів, які розміщені на сайті або на каналі Youtube зараз популярно, як ніколи. Колись раніше вже обговорювалася в блозі тема майбутнього за відеоконтентом, і тепер це вже можна спостерігати в реальності. Наскільки розкрутка сайту за допомогою відеоматеріалів актуальна і здатна приносити плоди. Справа в тому, що за допомогою відео можна швидше зацікавити і викликати довіру у потенційних клієнтів. Відео швидше дає уявлення про компанію, ніж десятки написаних текстів.

Детальніше

Найтиповіші помилки при просуванні сайту через соц. мережі

Після створення сайту, його сео-оптимізації і наповнення, цілком закономірним стає питання про просування через соціальні мережі. Можливостями даного типу розкрутки не варто нехтувати, оскільки при грамотному підході і чітким планом, можна отримати хороший трафік аудиторії, які згодом можуть стати покупцями і замовниками.

Детальніше

Що таке https протокол
Що таке https протокол і навіщо він потрібен?

Ми багато говоримо про шахраїв у сфері послуг (створення та просування сайтів). Якщо це цікаво, то в блозі вже була стаття на тему «як захистити себе від шахраїв при просуванні сайту». Але є шахраї і всередині мережі, уберегтися від яких набагато складніше, оскільки вони вклинюються в з'єднання непомітно. Однак вихід є – використовувати захищене з'єднання.

Детальніше

Проведення акцій магазинами, як один з каналів залучення клієнтів

У зв'язку з тим що канали сьогоднішнього маркетингу сильно фрагментовані, доводиться шукати нові способи і шляхи залучення цільової аудиторії, представники якої в подальшому мають стати клієнтами. Існують різні маркетингові методи, які довели свою ефективність, і один з них дає вельми відчутні результати - це «призовий маркетинг». Заснований він на тому, що всі люблять «халяву».

Детальніше

Основні помилки мультимовних сайтів
Основні помилки мультимовних сайтів

Функція багатомовності на сайтах сприймається замовниками, як щось елементарне і найпростіше. Однак за цим стоїть клопітка робота, потрібно враховувати багато нюансів, щоб сайт працював і ранжирувався коректно. Одна справа, коли потрібна звичайна оптимізація сайту і його сторінок, і зовсім інший алгоритм робіт, якщо доводиться робити багатомовний сайт.

Детальніше

Що таке юзабіліті аналіз сайту?

Визначення за стандартом ISO 9241-11: «Юзабіліті - це ступінь, з якої цей продукт може бути використаний певними користувачами в певному контексті використання для досягнення певних цілей з належною ефективністю, продуктивністю і задоволеністю».

Детальніше

Причини випадання сайту з топ-10
8 основних причин просідання позицій сайту

Багато замовників звертаються з проханням допомогти при виявленні падінь позицій сайту. Деякі настільки звикають бачити свій сайт в ТОПі, що виявлення факту просідання сторінок вводить їх в стан паніки. Однак панікувати не потрібно, натомість потрібно для початку розібратися в причинах цього явища, а вже потім працювати над підвищенням видачі сайту. Якщо визначити причину, які ваші дії або ряд зовнішніх факторів призвели до цього, то можете бути впевнені, що півсправи вже вирішено.

Детальніше

Тексти для людей чи статті для пошукових роботів
Тексти для людей чи статті для пошукових роботів: як знайти золоту середину?

У 2017 році пошукові системи піднімали вгору швидше ті сайти, які були з корисними, інформаційними статтями. Що стосується ключових слів, то вони повинні бути вписані максимально грамотно, краще без повторів і з певним розривом в тексті (одне слово на 300-500 символів наприклад). Все це потрібно враховувати і в 2018 році, адже пошукові системи можуть робити алгоритм виведення в топ робити тільки суворішим, але ніяк не навпаки. «Полюс Альфа» дає найголовніші правила при роботі з текстами. Це актуально для тих замовників, які хочуть наповнювати сайт контентом самостійно.

Детальніше

Як правильно писати пости для блогу
6 типів цікавих постів для блогу

Торкнемося тему блогів і створення постів до них. При цьому маються на увазі не тільки окремі блоги, але і ті, які власники створюють, як повноцінний розділ ресурсу. Прекрасний спосіб підвищити інтерес до сайту – це додати до нього блог. Вони в будь-якому випадку призначені для однакової мети - залучати відвідувачів регулярно оновлюється контентом.

Детальніше

Обговоримо Вашу
ідею?

Переглянути розташування на карті Google
 
×

Обговоримо Вашу ідею?