Розробка сайту на Wordpress

Розробка сайту на Wordpress
logo

Оперативна розробка сайту на Wordpress - практичне рішення для створення блогів, інтернет-магазинів, сайтів оголошень і інших ресурсів. Привабливий інтерфейс, простота і зручність використання, і гнучкість платформи CMS дозволяють без праці створити необхідні умови для успішного розвитку будь-якого проекту.

Вартість створення сайту на Wordpress

Оптимальний

від 15 000 грн

 • Дизайн

  (На основі готового шаблону)

 • Адаптивна верстка

  Так

 • Фото / відео галерея

  Так

 • Блог / Новини

  Так

 • Анімація / Паралакс

  +2500 грн

 • Хостинг

  1 рік безкоштовно

  500мб

 • Логотип

  1 варіант

 • Гарантійні зобов'язання

  1 рік

 • Реєстрація домену

  (com.ua, kiev.ua, net.ua, org.ua, in.ua)

 • Створення корпоративної пошти

  3 шт

Переваги движка Wordpress для розвитку бізнесу в Мережі

Успішне створення сайту на wordpress - це цілий комплекс заходів: від формування технічного завдання, розробки макета та дизайну, до введення функціональної частини, графічного і текстового контенту, а також оптимізації та подальшого просування сайту в Мережі. Звичайно, створити майданчик, використовуючи Вордпресс, не складно. Однак домогтися результату і максимальної віддачі ви можете, тільки довіривши роботу над проектом компетентних фахівців. В цьому випадку професійна розробка сайту на wordpress отримати в розпорядження:

 1. Будь-дизайн. При замовленні створення сайту на Wordpress оформлення майданчика здійснюється за допомогою готових шаблонів або унікальних розробок. Послуга доступна, як для сайтів-візиток, портфоліо, Лендінзі і блогів, так і корпоративних майданчиків, каталогів і невеликих інтернет-магазинів.
 2. Адаптований функціонал. Професійне створення сайту на wordpress передбачає солідний вибір плагінів, включаючи платні і безкоштовні версії. За необхідності ми також інтегруємо кастомний функціонал для роботи з конструкторами, калькуляторами та іншими рішеннями.
 3. Грамотну оптимізацію движка при розробці сайту на wordpress. Для підвищення зручності в роботі ми використовуємо готові плагіни, або пишемо унікальні програми. Вони дозволяють змінювати зображення, заголовки, метадані, а також автоматизувати процеси для прискорення завантаження майданчика.
 4. Просте управління CMS. В результаті створення сайту на wordpress замовник отримує зручну адміністративну панель, що дозволяє додавати сторінки і розділи, замінювати графічний і текстовий контент, виконувати публікацію проектів, вести блог і модерувати відгуки.

Якісне створення сайту на Wordpress - оптимальний спосіб удосконалити движок, і заявити про себе в Мережі. Незалежно від складності та обсягу замовлення, команда програмістів нашої веб-студії допоможе досягти поставленої задачі, без зайвих очікувань і переплат.

Що ми пропонуємо клієнтам, які бажають отримати готовий сайт на CMS Wordpress

З нами розробка сайту на wordpress дає відмінну можливість запустити і контролювати інтернет-проект будь-якої складності. При цьому індивідуальний підхід до потреб клієнта гарантує:

 • оперативне виконання всіх етапів робіт розробки сайту на wordpress, кожен з яких обговорюється в індивідуальному порядку;
 • відсутність нудного шаблонного дизайну, яким «грішать» понад 90% майданчиків;
 • можливість привернути увагу цільової аудиторії вже з моменту запуску сайту;
 • високий рівень професіоналізму команди розробників, що пропонують створення сайту на Wordpress;
 • лояльні ціни на весь спектр пропозицій нашої компанії.

Наші пропозиції дозволяють прискорити створення сайту на Wordpress, отримуючи, при цьому, 100% результат. Дізнатися докладніше про можливості і вартості послуг, ви можете, зв'язавшись з нами по телефону.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 голосов)
Переглянути розташування на карті Google
 
×

Обговоримо Вашу ідею?