Створення груп в Facebook

logo

Facebook - це вже більше 500 000 000 зареєстрованих учасників з Північної Америки, ЄС, України, Росії, Білорусії та інших країн СНД. За даними Alexa (станом на грудень 2010) сайт Facebook посідає дев'яте місце за популярністю в Україні. В Україні, та й у всіх країнах СНД з початку 2010 року в Facebook перебувати ефективна і з точки зору бізнес активності найперспективніша соціальне середовище. Існує безліч популярних соціальних мереж таких як: ЖЖ, LinkedIn, Twitter, ВКонтакте, проте саме платформа Facebook може забезпечити бізнес численної цільовою аудиторією (так як в Facebook знаходяться люди в основному не молодшого віку, а середнього і старшого віку, які більш задіяні в бізнес сфері) і найширшим набором інструментом для підвищення продажів, а також збільшення лояльності цільової аудиторії.

Після створення сторінки, групи Facebook необхідно привести в неї учасників. Запрошувати учасників в групу можна за критеріями.

Базовий пакет послуг з просування корпоративної групи або фан-сторінки в мережі Facebook включає в себе: створення корпоративної групи або фан-сторінки і її брендинг, а також інтеграцію з корпоративним веб-сайтом і просування корпоративної групи або фан-сторінки протягом 3-4 місяців.

Вартість базового пакету послуг (мінімальна) - від 250 у.о. в місяць, ціна при цьому прямо залежить як від специфіки просуває корпоративної групи або фан-сторінки, так і її цільової аудиторії.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 голосов)
×

Обговоримо Вашу ідею?