Сайт під фільтром: що робити?

Сайт під фільтром: що робити?
Сайт під фільтром: що робити?

Давайте розглянемо таку ситуацію, коли ви певний час назад замовили створення сайту, індивідуального або корпоративного неважливо, в компанії «Полюс Альфа». Ви взяли на себе просування ресурсу, і начебто робили все як потрібно, старанно дотримувалися всіх правил розкрутки, постійно наповнювали новим, якісним контентом, але в один прекрасний день ви виявляєте, що Яндексом і Google проіндексовано лише кілька сторінок. Як так? Природно, ви будете у непорозумінні. Але це яскравий приклад того, що буває з тими ресурсами, які потрапляють під фільтр.

Що таке фільтр? Це заходи, які вживаються пошуковими системи щодо сайтів через порушення правил просування. І саме перше, що можна помітити при накладенні фільтрів на сайт, − це різке падіння позицій сайту в пошуковій системі. Втрачається цільова аудиторія, і як наслідок – прибуток та вкладені в розкрутку гроші. Не потрібно сподіватися на те, що ситуація вирішиться сама по собі, і сайт займе колишні позиції. А для того, що робити які-небудь дії, потрібно розуміти з яким фільтром маємо справу.

Найчастіше мова йде про фільтр АГС, коли говорять, що до сайту були застосовані санкції. Їх буває  декілька різновидів. І хоч принцип роботи фільтрів АГС зрозуміти досить складно, оскільки все алгоритми засекречені пошуковими системами, проте завдяки роботі та спостереженням веб-майстрів, що займаються розкручуванням сайтів, стали доступні деякі висновки. Наприклад, якщо для молодого сайту ви захочете швидко застосувати торгівлю спам-посиланнями, плюс до цього контент неунікальний, вхідні посилання по масі набагато менше вихідних, то є всі шанси швиденько потрапити під фільтр АГС. Тобто іншими словами, проводиться таким чином позбавлення пошукової видачі від різного роду сміття, що заважає якісним сайтам займати заслужені високі позиції. При розумінні цих процесів, ви багато можете зробити на стадії роботи з сайтом. Виключити різного роду спам, неунікальні тексти і т.д. Якщо ж основна робота проводилася давно, то треба перевірити ваш ресурс на непотрібне кількість сміттєвих сторінок, вихідних посилань, або ж надлишок реклами. Те, що було виявлено, потрібно усунути. Якщо важко впоратися самому з таким аналізом, то можете замовити послугу веб аналітики. Тільки після всіх вжитих заходів з чищення сайту, якщо такі звичайно знадобляться, можна звертатися в технічну підтримку Яндекс і попросити, щоб було переглянуто рішення про накладення фільтрів.

Слід зазначити, що повернення колишньої індексації та колишніх позицій сайту (до фільтрів) справа не зовсім проста, і можуть знадобитися час, терпіння і численні спроби, з чого слід зробити висновок – набагато простіше попередити подібні явища. Не потрібно поспішати з розкручуванням сайту, адже завжди неспішне, але впевнене просування викликає довіру у пошукових систем, внаслідок чого ви поступово просувається до перших сторінок видачі. Тихіше їдеш – далі будеш, саме цим принципом і варто керуватися!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 голосов)

Обговоримо Вашу
ідею?

Переглянути розташування на карті Google
 
×

Обговоримо Вашу ідею?