Стаття про СЕО оптимізацію сайту

Стаття про СЕО оптимізацію сайту
СЕО оптимізація сайту

Просування сайтів складається з безлічі дрібних і великих етапів, і SEO-оптимізація тексту є одним з найважливіших чинників. Оскільки пошукові системи постійно змінюють алгоритми, оптимізаторам доводиться несолодко, оскільки необхідно постійно знаходити нові способи виведення сайту в ТОП.

Сьогодні недостатньо просто ключових слів, які прописані в тексті через кому, необхідно створювати тексти, що відповідають законам пошукових систем. Це означає, що тексти повинні бути:

  • Корисними, нести потрібну інформацію для відвідувачів;
  • Легко читатись;
  • Цікавими, що не перевантаженими складними термінами;
  • Містити ключові запити, але без переспаму.

Відносно щільності ключових слів однозначної відповіді ніхто з оптимізаторів дати не може. Хтось пише тексти з щільністю 5%, а комусь необхідно 12% щільності. Оптимальним буде значення десь посередині - на рівні семи відсотків. При цьому важливо застосовувати ключові слова в різних відмінках і закінченнях. Слід пам'ятати, що при надмірному наповненні тексту ключовими словами сайт відправиться під фільтр пошукової системи, що не підвищить ваших позицій в рейтингу.

Обсяг тексту повинен бути не менше п'ятисот, але і не більше 2500 символів. Це вважається оптимальним розміром тексту, який не втомлює читача. До того ж, така довжина ідеально підходить для пошукових систем, оскільки в такий обсяг тексту легко вписати 2-3 ключових запити. Слід зазначити, що великий обсяг тексту підвищує індексацію сторінки в пошукових системах, що дає додатковий трафік відвідувачів.

Бажано виділяти ключові фрази жирним шрифтом - вони полегшують сприйняття тексту.

Не зайвим буде нагадати, що текст повинен бути унікальний, а не являти собою копію з інших сайтів. Пошукові системи обов'язково виявлять, що на вашому сайті є дублікати чужих текстів і знизять ваші позиції.

Важливий і такий параметр як нудота тексту - класична і академічна. У цьому показнику враховується, наскільки часто використовуються певні слова. Найпростіше визначати нудоту на різних онлайн сервісах.

Крім вищеназваних критеріїв, є й інші нюанси, які впливають на цінність текстів для пошукових машин. Зокрема, алгоритми пошукових систем враховують довжину речень. Потрібно дотримуватися золотої середини, писати речення не дуже довгі, але і не дуже короткі.

Коректна SEO оптимізація тексту сайту означає рівномірне розміщення ключових слів по всьому тексту. Якщо вони накопичені в одному абзаці, або кілька поспіль в одному реченні - це призведе до зниження позицій в пошуковій системі. Існує ще одне негласне правило - якщо ключові слова розташовані близько до початку тексту, така сторінка має більше значення для пошукових систем.

Важливу роль в просуванні грає стилістичне оформлення тексту, наприклад, впровадження ключових слів в заголовки, які слід виділяти тегами «h1» і «h2». Для виділення окремих частин тексту жирним шрифтом, потрібно застосовувати теги «strong».

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 голос)

Обговоримо Вашу
ідею?

Переглянути розташування на карті Google
 
×

Обговоримо Вашу ідею?