Соціальні мережі як додатковий трафік

Соціальні мережі як додатковий трафік
Соціальні мережі як додатковий трафік

Останнім часом все більшої популярності набирає розкрутка сайтів в соціальних мережах. Адже кількість користувачів всесвітньо відомих мереж безмежна і зростає з кожним днем. Не скористатися такою зручною можливістю збільшення якісного трафіку було б просто безрозсудно.

Але до такого виду просування ресурсу потрібно підійти дуже відповідально, адже нічого не дається просто так, без докладання зусиль і часу. Тому, просування через соціальні мережі розглядають як повноцінний вид розкрутки - SMM (Social Media Marketing). Варто розуміти, що SMM не передає істотну вагу сайту і не впливає на позицію ресурсу в пошуковій видачі, але при правильній стратегії можна розширити клієнтську базу за рахунок залучення цільових користувачів.

Існує безліч механізмів залучення користувачів з соціальних медіа. По-перше, створення груп/спільнот. Великою перевагою такого роду спільнот є підбір цільової аудиторії за географічним положенням і захопленням, наприклад, активні види спорту, фотографія або кулінарія може цікавити різних людей. І, навіть за соціальним статусом (клуб вагітних дівчат або молодих матусь). Але хороші результати можуть принести тільки цікаві новини і щоденна робота в групі.

По-друге, реклама на чужих сторінках. Цей спосіб вимагає мінімальних витрат часу, але істотних фінансових вкладень. Реклама в популярних групах, де понад мільйон людей, миттєво приведе аудиторію на потрібний Вам ресурс. А більшість цільової аудиторії, відвідавши якісний ресурс, обов'язково зайде на нього ще не один раз.

По-третє, спеціальний менеджер, який пише «гострі» коментарі з приводу продукту, що просувається, акцентуючи на собі максимум уваги. Цей спосіб не сильно поширений, тому що не кожен зможе впоратися з такою роботою.

Зробити хороший популярний продукт в соціальних мережах задача не найпростіша. Потрібно своєчасно розміщувати актуальну інформацію, ділитися посиланнями, фотографіями та іншим контентом. Тому, ще на етапі розробки сайту слід обміркувати покрокову стратегію пошукового просування і розкрутки в соціальних мережах.

Комплексна робота над всіма соціальними мережами може:

  • збільшити трафік на сайт;
  • підвищити впізнаваність бренду і рівень довіри до нього за допомогою відгуків і пропозицій;
  • зібрати додаткову інформацію за привабливістю товарів або послуг за допомогою соціальних кнопок;
  • створити якісну аудиторію в одному місці, наприклад, групі в соціальній мережі;
  • підтримувати високий імідж компанії.

Менеджер компанії «Полюс Альфа» із задоволенням відповість на будь-які Ваші запитання та допоможе створити правильну стратегію розкрутки, яка зможе розширити аудиторію Ваших постійних клієнтів.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 голос)

Обговоримо Вашу
ідею?

Переглянути розташування на карті Google
 
×

Обговоримо Вашу ідею?