Важливість унікальності зображень для розкрутки сайту

Важливість унікальності зображень для розкрутки сайту
Важливість унікальності зображень для розкрутки сайту

Сьогодні хочеться підняти тему, яка може не привертати вашу увагу, але вона надзвичайно важлива в рамках роботи по розкрутці сайтів. Студія Полюс Альфа допоможе розібратися в питанні унікальності картинок і на що вона впливає. Це стосується і тих, хто замислюється про створення інтернет-магазину в Києві, і в однаковій мірі власників блогів. Які ризики виникають внаслідок використання неунікальний зображень? Де брати унікальні? Як перевіряти унікальність? Всі ці питання розглянемо але не для кивання і згоди, а для того, щоб на своєму практичному досвіді застосовувати даний прийом.

Вебмайстри, власники сайтів завжди піклуються про унікальність текстів, однак мало хто замислюється про оригінальність графічного матеріалу, тобто зображень. Що говорити про блоги, якщо навіть для інтернет магазинів беруться зовсім неунікальні фотографії, поцуплені в мережі. Зараз можна помітити тенденцію появи кулінарних сайтів, які швидко виводяться в топ. А чому? Та тому що усі рецепти викладаються господинями і абсолютно кожне фото унікальне. На це витрачаються гроші, але всі витрати незабаром будуть виправдані. Так, унікальність картинок безпосередньо впливає на фактор ранжування сайту, а використання неунікальних може стати причиною фільтра пошукових систем.

Як перевірити унікальність зображення або фото? Для цього з'являються все нові і нові сервіси і найпопулярнішими є TinEye, або ж це можна зробити в Гугл і Яндекс зображеннях. Вони показують не тільки унікальність, скільки схожих результатів знайдено, але і подібні по ідеям і змістом запити.

Якщо з перевіркою все зрозуміло, то наступним розберемо питання: «Де ж брати унікальні картинки?».

Їх джерелами можуть бути:

  • Ваші власні фото товарів або з життя, які ви завантажуєте собі на сайт;
  • Намалювати самостійно в фотошопі або в будь-якій подібній програмі;
  • Замовити, придбати у фрілансерів. Саме тому зараз сайти вкладають гроші не тільки в статті, але і в зображення;
  • При наявності відповідної техніки, можна сканувати фото з журналів і книг;
  • Ну і на крайній випадок, можна обробляти таки картинки з інтернету. При цьому не сподівайтеся, що водяні знаки тут допоможуть. Ні, це не працює. Краще пограти з кольорами і зробити максимальне їх корегування.

Багато хто може подумати про всілякі стоки і біржі зображень, однак це не найнадійніший спосіб, тому краще не випробовувати долю. Перерахованих вище цілком достатньо для людей з різними можливостями фінансів, часу і навичок.

Для кого актуальна така тактика по розкрутці сайтів в Києві? Зрозуміло, що всім слід враховувати, але особливо, тільки створеним сайтам, а також тим, у кого давно спостерігається застій в просуванні. Це допоможе зрушити проект з мертвої точки, ну і звичайно, не забувати про унікальність усього контенту. Почніть змінювати всі свої старі неунікальні зображення на оригінальні і стежте за результатами.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 голос)

Обговоримо Вашу
ідею?

Переглянути розташування на карті Google
 
×

Обговоримо Вашу ідею?