Використання інтелект-карт при розробці сайтів

Використання інтелект-карт при розробці сайтів
Використання інтелект-карт при розробці сайтів

Інтелект-карти можна недооцінювати, не розуміти їх необхідність до тих пір, поки ви самі не зважитеся випробувати цей варіант структуризації думок. За допомогою цих карт можна розкласти по поличках побудову бізнесу, рух до намічених цілей, основні елементи при розробці сайтів, етапи розкрутки інтернет-проектів або складання семантичного ядра. Коли народжується ідея, вона являє собою щось головне і об'ємне, проте якщо розібратися, то складається з безлічі складових. Для когось ідея, а для когось мрія, інтелект карти використовуються ще й для візуалізації намічених цілей. Їх можна зберегти на робочому столі, а можна роздрукувати і повісити в доступному місці.

Як ви вже зрозуміли, інтелект-карти є відмінним способом систематизувати будь-яку діяльність, і спектр застосування ну дуже широкий. Такого роду підказку від компанії «Полюс Альфа» ви можете використовувати чи ні, все залежить від особистих переваг і зручності, але більшості користувачів вони припали до смаку. У будь-якій діяльності, пов'язаної з плануванням інтелект-карти можуть виступати в якості допоміжного інструменту.

У чому ж переваги або особливості застосування інтелект-карт?

  • Робота з побудовою такого роду схем пов'язана безпосередньо з використанням асоціацій, тому ви паралельно з цим розвиваєте цей спосіб сприйняття інформації;
  • Здійснюється ієрархічне мислення, іноді виходить щось на кшталт гри і з'являється азарт;
  • Головна думка завжди в центрі, або ж це може бути мета, до якої ви прагнете;
  • Ці схеми відмінно візуалізовані, доповнюються всілякими кольорами і асоціативними картинками.

Використання інтелект-карт дозволяє не тільки економити час, але ще і тренувати роботу головного мозку. А це завжди загрожує новими ідеями і спалахами усвідомлення, які ви можете спостерігати під час складання інтелект-карти. Хочете чітко уявити всі етапи розкрутки сайту? Спробуйте попрацювати з такою інтелект-картою і після зробити для себе висновок наскільки це виявилося корисним і потрібним.

А тепер розглянемо найпопулярніші інтелект-карти, якими на сьогоднішній день користуються мільйони користувачів. Як будь-який сервіс, інтелект карти бувають платними і безкоштовними. Другим критерієм вибору буде можливість зручного використання в планшеті або смартфоні. А не всі сервіси надають таку можливість.

Всіма улюблена безкоштовна версія MindMap привертає доступністю, простотою використання, проте не передбачено додатків для мобільних пристроїв. MindMeister є майстром інтелект-карт з приємним інтерфейсом, можливістю використання на мобільних пристроях, передбачені безкоштовна і різного рівня платні версії. Варто відзначити, що безкоштовна версія дозволяє створювати тільки три інтелект-карти в день, і якщо вас це влаштовує, то цілком можете нею користуватися. Ще один тип інтелект-карти Mind42. Хоч це і безкоштовний сервіс, але в ньому передбачена реклама, яка псує дизайн, за оплату ви можете її відключити. Вибір будь-якої з перерахованих інтелект-карт буде залежати від індивідуальних переваг та умов використання (ноутбук або смартфон) і т.д.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 голос)

Обговоримо Вашу
ідею?

Переглянути розташування на карті Google
 
×

Обговоримо Вашу ідею?