Партнерські мережі, найбільш придатні для роботи

Партнерські мережі, найбільш придатні для роботи
Партнерські мережі, найбільш придатні для роботи

Почнемо статтю з логічного запитання: «Що таке партнерські мережі? Для чого вони потрібні? », після розглянемо на які з них варто звертати увагу, а на які ні. Ви, напевно, читали вже про те, де можна рекламувати свій сайт.

Але є методи, що дозволяють рекламувати ресурс не тільки з метою розкрутки і залучення відвідувачів, а й відразу для отримання прибутку за допомогою продажів. І мова йде про партнерські програми. Варто відразу зазначити, що партнерські програми можуть використовуватися в різних цілях і для отримання найрізноманітніших результатів. Партнерська програма або мережі – це посередник між власником сайту, який потребує реклами чи розкрутки, і безпосередньо відвідувачами сайту. Розкручений проект ділиться своїми відвідувачами з менш відомим сайтом за рахунок розміщення реклами, банера і т.д. Ось для спрощеного пошуку таких сайтів-партнерів як раз і були створені партнерські мережі. Адже неможливо шукати серед популярних сайтів ті, умови яких вам найбільше підійдуть і які готові до співпраці. Наявність партнерських мереж в рази полегшує роботу і пошук, за заданими критеріями ви просто вибираєте зі списку і читаєте умови. Ви, як рекламодавець, повинні повністю знати всі витрати, які мають бути, щоб потім не було непорозумінь.

На думку експертів студії створення сайтів «Полюс Альфа» такою можливістю не варто нехтувати, оскільки для багатьох це є відмінним засобом зарекомендувати себе і в значній мірі підвищити продажі.

Тепер розглянемо якими властивостями повинні володіти партнерські мережі, найбільш придатні для роботи:

  • Прийнятна вартість послуг і прозора цінова політика. Плата може стягуватися різними способами – реєстрацією на ресурсі, шляхом щомісячного абонемента і т.д. У будь-якому випадку вам завжди слід переконатися, що слідом за однією платою не буде ще одна, про яку вам не було відомо.
  • Всі дії повинні надійно відслідковуватися. Без відстеження дій на сайтах-партнерах ніяк не обійтися і для цього повинні використовуватися спеціальні технології для обробки даних, складання звітів, щоб потім надати вам або іншим партнерам.
  • Гарантія захисту від накруток. Не завжди використання партнерських мереж відразу впливає на розкрутку сайту. Також є і різні умови оплати.Якщо спосіб оплати залежить від кількості кліків, то повинна бути продумана система захисту від накруток.
  • Репутація. Не секрет, що на сьогодні багато сайтів-шахраїв, які зловживають довірою користувачів. Ретельно досліджуйте репутацію до того, як вступити в партнерську мережу. Адже завжди слід пам'ятати, що така мережа буде вашим відображенням і вашого бізнесу, діяльності. А цим можна як допомогти, так і нашкодити.
  • Кількість партнерів-учасників. Воно не повинно бути і підозріло великом, але і щоб не було маленьким, що ставить під сумнів ефективність використання партнерської мережі.
  • Наявність служби підтримки. Якщо партнерська мережа з хорошою репутацією і високої якості, то робота служби підтримки справить належне враження. Наприклад, надається особистий менеджер для обговорення всіх деталей і питань в процесі співпраці.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 голос)

Обговоримо Вашу
ідею?

Переглянути розташування на карті Google
 
×

Обговоримо Вашу ідею?